Washington-New Orleans | Ostatní Autor: Kubhajzl

23.2.2016 22:41
Basketbal
Ostatní
2016-02-24 01:05:00
1.9
3
217,5 pts Under
BET365
Ostatní
vs.      

Tady sem dlouho uvažoval nad Pelikány - ty ses hrál minule za stejný kurz na Pístech ale oni na Detroitu uměli zahrát. 

Dnes je kurz prakticky stejný ale Pelikáni v hlavním městě pravidelně prohrávají.

Hostům do konce sezony chybí Evans a Gordon a tak hlavní tíhu nesou Anderson, Holiday a hlavně A. Davis - ten dal na Pístech 59 pts z jejich 111 a je jasné na koho si domácí musí dát pozor.

Hostům možná bude chybět Asik a tak když Davise bude bránit Gortat tak si myslím že Davis až tolik pts dnes nedá.

Domácí hrají jak na houpačce a jejich výkony jsou zvláštní chvíli tak a chvíli naopak - důležité je že se blíží play-off a hlavně hosté potřebují bodovat.

Oba potřebují bodovat a mě zaujala bilance posledních 10 vzájemných zápasů - vždy se hrálo pod vypsanou lajnu - jejich průměr je cca 185 pts. Nejvíce v posledním zápase padlo 212 pts a to je o 5 pod vypsanou lajnou.

Ale to byla výjimka a jak říkám - zbylých 9 spielů průměr cca 185 pts.

Tady ta lajna mi přijde fest přepálená už - ani jeden tým není nějak ofenzivní.

Fair tak těch 210-212 max.

Pinna a Unibet mají lajnu o bod nižší.