Lucic - McHale | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

3
Christina McHale +3
PINNACLE
Ostatní
Tady se dá napsat, že obě hráčky nedokáží udržet po celý zápas konstantní výkon a chodí i hodně do 3 setů. Hlavně pak Lucic se nedá tolik věřit, ona má solidní první servis, ale někdy ho nedokáže tolik trefit do kurtu a přes druhý pak rube dost dvojchyb a jinak taky se dokáže sama vyházet. Zatím to má letos 5/2, když na prvním turnaji prošla kvaldou, kde ale měla 2 snadné hráčky (s jednou ztratila set) a pak Hradeckou, ale to je stejný případ a letos nic moc a v prvním kole padla s Bencic ve 3 setech. A druhý turnaj na AO padla v prvním kole s Flipkens ve 3 setech. Tady měla v prvním kole Falconi a vyhrála 6:2 6:3, ale kdyby soupeřka nebyla úplně marná na servu tak by to bylo asi o dost těžší, sama měla 1s 46% a úsp. 65%(15/23), ale 2s jen 38%(10/26), nabídla 3BP, všechny soupeřka proměnila a nasekala 11 dvojchyb. A včera opět šla do 3 setů s Kontou 4:6 6:2 7:5, vyrovnaný zápas soupeřce sebrala 46 fiftýnů a sama ztratila 46, nabídla 12BP a nechala se 6x brejknout, sama pak měla 13BP a využola 8.

Christina McHale dokáže zahrát špatně, ale taky dobře a tady by jí to mohlo sedět. Letos má zatím 8/4, když na prvních 3 turnajích vyhrála jen 1 zápas, ale potom padla se slušnými hráčkami, Wozniacki, Niculescu a Radwanska. Potom si ale zahrála jeden ITF turnaj na hardu a ten vyhrála. Minulý týden pak zase hrála na antuce v Riu a prohrála v prvním kole s Burger, ale 6:7 6:1 2:6 a Cindy tam hrála velmi solidně. No a pak tady hrála 2 třísetové zápasy, když vždy prohrála první set, ale následně to dokázala otočit a přes první servis tady má výborné čísla. S Watson dokonce druhý set padl kanár a 3 set urvala v TB a celkově měla 1s 46% úsp. 68%(34/50) a úsp. 2s 52%(30/57), nabídla 11BP a 4x se nechala brejknout, ale dala i 6 es a 4DF a sama měla 12BP a využila 6. S Kovinic pak vyhrála 3:6 6:3 6:2 a měla 1s 51% úsp. 72%(36/50) a úsp. 2s 41%(20/48), nabídla 8BP a nechala se 4x brejknout, sama měla 10BP a využila 6.

McHale pak tady hrála v roce 2014 a zahrála si zde finále, kde těsně 6:7 6:4 4:6 prorhála s Cibulkovou, takže tady má dobré vzpomínky. Spolu se pak i utkali 5x a vede 3:2, ale 4 zápasy jsou hodně staré, ale já zde vidím šance vyrovnané, možná i favoritku McHale. Lucic jak nebude chodit první servis tak to bude mít těžké a podle mě pokud McHale prohraje tak to bude opět ve 3 setech a pak tento hcp by měla pokrýt, ale odvážnější můžou zkusit i výhru.