Houston - New Orleans | Ostatní

Autor: Laposa
ROI 3.8 Zisk 318.19 Počet tipů 2746


Houston - New Orleans | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 3.3.2016 02:00
Kurz 1.7
Vklad 5
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip Ostatní - Dwight Howard 15,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Tady volím nejvyšší vklad, protože hranice je na Howarda prostě v této situaci nízko a dneska by ho tam neměl nikdo uhlídat a posledním zápase jsem čekal, že by mohla být hranice někde i 17,5, ale nejmin jsem čekal 16,5 a i to bych zahrál za zvýšený vklad.

O Howardovi jsem taky už psal několikrát, on letos neměl tolik střel, protože měl i nějaké zranění, ale už je vklidu a těch 35 minut hraje a před pár dny byla zpráva, že trenér doufá, že jim právě Howard pomůže do PO, protože letos to bude mít Houston daleko těžší než minulé sezony a asi se rozhodně mezi nimi a Utahem, kteří na Houston ztrácí aktuálně 1 výhru, ale 1 zápas k dobru.

Jinak Howard má letos průměr 14,9 bodů, ale jeho karierní je na 18 bodech, takže rozhodně body dávat umí a navíc letos mu vyprší smlouva takže tedka se může i předvést a třeba bude hrát příští sezonu někde jinde, každopádně tedka bude ten boj o PO a poslední zápas za to teda vzal a proti Milwaukee zaznamenal 30 bodů, střelbu 12/20 a 6/14TH! A dneska bude mít opět soupeře, který by ho neměl ubránit. NO se totiž zranil Asik a tak to budou mít hodně těžké, ono i s ním dostávalo letos NO průměrně hodně bodů od centrů, ale posledních 10 a hlavně 5 zápasů to je obrovské číslo a hlavně si soupeři drží výbornou střelbu a to přes 65%!! Howard měl minulý měsíc průměr 17,1 bodů a na to potřeboval jen 10,9 střel a 9,7TH a tedka bude mít v zápasech někdy až 15, nebo i 20 střel.

                    

NO poslední zápasy dostávají celkově kotel bodů a dneska by si Howard opět měl připsat hodně bodů, očekávám, že půjde i přes 20 bodů, pokud bude mít aspon 13 střel +7,8TH.