Osaka - Chirico | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

5.4.2016 07:52
Tenis
Ostatní
2016-04-05 16:00:00
1.86
2
Naomi Osaka -3,5
PINNACLE
Ostatní
V Charlestonu se hraje na zelené antuce a je to trošku rychlejší a tak tady hráčky s lepším servisem a agresivnější hrou mají úspěchy. Dnes půjdu do Japonky Osaky. Viděl jsem ji kousek s Babos a ta bude v budoucnu nejspíš hodně vysoko. Není ani malá a dokáže tam poslat slušný servis a v 18 letech už je na 95 místě v žebříčku. Letos zatím 18/7 a porazila třeba Svitolinu nebo Errani, nebo s Barthel a Stephens hrála vyrovnaný zápas. Tady už je pak rozehraná z kvaldy kdy první kolo přejela Maartincovou 6:0 6:2 a ztratila jen 10 fiftýnů z 7 podání a o servis nepřišla a dala 7 es! A poté porazila ve 2 setech i Cepelovou 6:4 7:6, tady sice ztratila 7x servis, ale soupeřce sebrala 8x a Cepelova dokáže být na returnu hodně nepříjemná, zase ale dala tu 5 es a první servis ušel jen přes druhý toho Jana využila. Loni tady padla v kvaldě, ale první kolo taky zvládla easy a pak prohrála s Kovinic těsně 6:4 3:6 6:7 a Kovinic loni došla až do ČF a i letos zvládla první kolo easy.

Proti ní bude domácí Louisa Chirico, kterou sázkovky podle mě i přeceňují a letos se navíc s formou nepotkala. Víc jak na ITF turnaje ji nevidím a na WTA turnajích bude končit vždy v brzkých kolech. Loni se ji povedl závěr sezony, kdy v hale došla na ITF turnaji do SF a následně na WTA turnaji došla až do finále, ale měla i přijatelné soupeřky a zrovna hrála celkem slušně. Letos 3 výhry a 6 porážek a aktuálně má 5 porážek po sobě a to např. prohrála i minulý týden na ITF turnaji jasně 2:6 4:6 s Cepede a ta zrovna taky nemá nijakou formu (7/9 a hned další zápas prohrála jasně se Sevastovou a tady v Charlestonu prohrála s Burger). Chirico tady poslední 3 roky hrála, ale vždy padla v kvaldě, když v roce 2013 a loni uhrála jeden zápas, ale pak ji soupeřky celkem vklidu porazili.

Osaka letos hraje výborně a už je zde i rozehraná, povrch by jí měl sedět víc a očekávám že to zvládne ve 2 setech a pak i hcp.