ATP 500 Barcelona Open Banc Sabadell

vs.

Frantík je nezdravě favorizován a já dnes věřím soupeři.
Chardy se mi daleko více líbí na venkovních hardech - na antuce jeho servis není až tak účinný. On jej velice dobrý a otvírá si jím celý kurt pro svůj drtivý forehand. Slabinou je backhand.
Minulý týden velká WTA brejkovaná s Kuznetsovem a pak vzal seta i Agutovi na kterého umí zahrát. Tady se mu však nikdy moc nedařilo.
Victor Estrella Burgos má letos splněno - obhájil titul v Quitu a to je jeho srdcovka kde on de na krev. On je primárně antukář a můj velký oblíbenec a i když umí zahrát i na hardu (např. loni titul Morelos) tak antuka je nej povrch.
Loni tady z pozice doga vydrtil bez ztráty setu Thiema a Čiliče a stopku mu vystavil až Kližko.
A včera tady navázal a neměl lehkého soupeře - Kukuskhin je hodně solidní plejr ale porazil ho když po prohraném setu otočil a ve zbývajících 2 už mu nedal čuchnout - BP měl 8/12. Potvrdil tak, že chce hrát.
K obhájení výsledku z loni mu kolo ještě chybí a tak doufám že se dnes zase po roce bude snažit.
Seta musí uhrát.