Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - Damian Lillard 25,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

V tomto zápase si zahraju dnes 2 střelce, vždy jednoho od každého týmu. Goldeni doma nezaváhali i bez Curryho a vedou 2:0, přičemž druhý zápas měli špatně rozjetý, ale ve 4Q je přejeli a zápas otočili. Takže pro Portland opět důležitý zápas - 0:2 prohrávali i v první serii s Clippers, ale tady to podle mě už neotočí, ale zápas to bude podle mě vyrovnanější.

U Portlandu půjdu do overu u rozehravače Lillarda. Ten to v ZČ proti GS slušně bombil a tak jsem si ho zahrál i hned v prvním zápase, jenomže při absenci Curryho na něho GS vymysleli Thompsona a s ním měl velké problémy a taky Portland jasně prohrával, no nakonec Lillard hodil 30 bodů díky tomu že v poslední Q už Thompson nehrál a tam dal 18 bodů. Druhý zápas jsem ho vynechal a taky na něho Thompson hrál a dal 25 bodů takže by to nedal o bod, a zase v halfe měl jen 8 bodů, ale ve 3Q jim nasázel 17 bodů a ve 4Q už nic.

On na Thompsona samozřejmě nebude hrát pořád a ta hranice je pořád přijatelná ikdyž se dá počítat že nebude mít nějakou easy střelbu, ale dneska bych se nedivil kdyby měl klidně až 30 střel + trestnáky, které si umí vypracovat taky víc a má je na 89%! Navíc on se narodil v Oaklandu a proto taky nosí na zádech číslo 0, takže nějaká motivace tady bude. Dneska musí za každou cenu vyhrát takže Lillard tam bude opět dlouho (první zápas 41 minut a druhý zápas 40 minut) a společně s McCollumem se musí pokusit na ně vyzrát protože ostatní už tolik střel mít nebudou.

Dneska opět počítám že na Lillarda bude hrát Thompson, ale není psáno že i dneska se proti němu neprosadí a pak na něho taky nebude hrát pořád a jak v prvním tak ve druhém zápase tam měl jednu třetinu kde mu to ulétlo (v prvním zápase 18 bodů a ve druhém 17 bodů) takže ja dneska počítám že klidně může jít přes 30 bodů, ale těch 26 by mělo stačit.