Oklahoma - San Antonio | Ostatní

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Oklahoma - San Antonio | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 9.5.2016 02:00
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - Enes Kanter 11,5-

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

U Kantera nemíním nic měnit a dá se říct, že ani jednou over nedal, jednou teda překonal tuto hranici o bod a já ji hrál, ale nevšiml jsem si u betka, které vypsalo hranici 12,5.

Teď je opět 11,5, ale viděl jsem už konečně i 10,5 a prostě tady se nedá počítat, že by do overu šel. Oklahoma sice dokázala vyhrát jeden zápas v SA, ale hned první zápas doma prohráli, takže dneska určitě budou chtít vyhrát aby nejeli zpět za stavu 1:3 to už by těžko otáčeli, takže tady si zase vezme kotel střel Westbrook a dneska čekám i Duranta, mohl by mít přes 20 střel + trestnáky, pak něco bude mít Ibaka a i další budou mít pár střel.

Kanter hrál každý zápas 19 minut a nějak víc tam hrát opravdu nebude, už jsem to zminoval že on v obraně je daleko lepší Adams takže za tu dobu v takovém týmu si těch střel moc nevypracuje a pokud má skoro o půlku střel mín jak je hranice tak je to potom hodně těžké. V prvním zápase měl 7 střel a 2TH a dal jen 6 bodů. Druhý zápas taktéž 7 střel a 4TH a dokázal proměnit všechny trestnáky a dal 4 koše a tak se štěstím skončil na 12 bodech. Předevčerejškem pak měl jen 6 střel a 2TH a dal 8 bodů.

                

Opět se nedá čekat, že by se Kanter dostal k více střelám než měl doteď a proti letos nejlepší obraně to má potom hodně těžké.