Oklahoma - San Antonio | Ostatní

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Oklahoma - San Antonio | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 9.5.2016 02:00
Kurz 1.85
Vklad 3
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip Ostatní - Kevin Durant 27,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Něco už jsem napsal u Kantera. Oklahoma si vezla z SA výsledek 1:1, ale 3 zápas prohráli a tak dneska prostě musí vyhrát, nebude to určitě jednoduché, ale kromě prvního zápasu kde je SA zaskočilo to bylo hodně vyrovnané a i dneska podle mě se rozhodne až v závěru.

A poprvé půjdu do overu u Duranta. Samozřejmě ani on to nebude mít proti SA jednoduché, každopádně tedka měl 2x solidní střelbu a dal jim 28 a 26 bodů a to měl 19 a 18 střel + 5 a 6TH, hodně toho vyžral Westbrook, dnes ale čekám, že právě Durant bude mít víc střel určo přes 20 + on si uměl vždy vypracovat hodně trestnáků, sice eltos to bylo trošku míň, ale pokud tam zítra bude svítit 10TH tak se nebudu divit ikdyž SA je nejméně faulujícím týmem. Teď ještě kdo ho bude hlídat, určitě tam bude Leonard ale ten může být i na Westbrookovi nějakou šást co se víc vyplatilo pro ně myslím. Předloni taky ve 3 kole PO byli prakticky ve stejné situaci když prohrávali 1:2 a pak srovnali a Durant dal 31 bodů.

                   

Durant je pořád výborný hráč a dneska podle mě bude mít víc střel a tato hranice je pro mě přijatelná, mohl by se zastavit někde k 30 bodům takže tuhle rezervu snad splní. Pokud prohrají tak jsou nahraní.