Kalmar - Hammarby | Ostatní Autor: Dragon

2
obaja dajú gól - 1. polčas
William Hill - nepoužívat
Ostatní
Ďalší zápas, od ktorého očakávam góly. Kurzy na klasický over či obaja dajú gól ma nezaujali, sú fair. Ale že sa oba tímy presadia už v prvom polčase stojí za skúšku.

KALMAR má doma po štyroch zápasoch skóre 8:8. V prvých polčasoch 6:4. Prvé polčasy v jeho domácich zápasoch dopadli takto:

Kalmar - Jonkoping 0:1
Kalmar - Elfsborg 3:0
Kalmar - Helsingborg 2:2
Kalmar - Orebro 1:1

Kalmaru dnes chýbajú Rasmus Elm (4/0), Papa Diouf (5/3) a Sachpekidis (3/0). Hlavný kanonier Antonsson (8/5) a tvorca hry Ismael (8/0) budú hrať.

HAMMARBY má po štyroch zápasoch vonku skóre 7:11. V prvých polčasoch 5:5. Prvé polčasy v zápasoch Hammarby vonku:

Elfsborg - Hammarby 1:0
Djurgarden - Hammarby 1:2
Norrkoping - Hammarby 1:1
Orebro - Hammarby 2:2

Hammarby na svojom webe nezverejňuje nominácie na zápasy, počas týždňa však neboli žiadne správy o nejakých nových absenciách. Stále chýbajú obrancovia Solheim a Silverholt. Viacerí hráči Hammarby prišli do klubu práve z Kalmaru, okrem zraneného Solheima aj Israelsson (8/5) a Soderqvist (5/1).

Obidva tímy v tejto sezóne dokazujú, že vedia strieľať góly, ale majú priepustné obrany. Verím, že ich vzájomný duel nebude výnimkou. Vychádzam z vypísaných štatistík, ale aj z herného prejavu. Hammarby sa proti rovnocenným tímom, akým je Kalmar, snaží útočiť takmer celý zápas, proti silnejším hrá menej otvorený futbal a skúša hlavne brejky. Kalmar sa rád prispôsobí ofenzívnej hre súpera, underové zápasy hral len s defenzívne zameranými mužstvami.

Dajú sa vyšpekulovať rôzne gólové stávky. Ja hrám túto, pretože v nej vidím najväčšiu hodnotu. Fair 3.80.