Švýcarsko-Polsko | Ostatní

Autor: kosecek
ROI 4.26 Zisk 73.33 Počet tipů 658


Švýcarsko-Polsko | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 25.6.2016 15:00
Kurz 2.2
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip Ostatní - 1.poločas počet branek -0,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

    vs  
Švýcarsko-Polsko tip v 1.poločase nepadne branka

V St.Etienne oddstartuje play-off evropského šampionátu,mírným favoritem jsou pro mě Poláci.

Nečekám žádnou ofenzivní smršť,oba týmy to koneckonců předvedli již ve skupině. Helvéti v ní porazily Albánii(1:0),kde rozhodl brzký gól a zbytek zápasu v pohodě ubránily,s Rumuny inkasovaly z penalty(1:1),s domácí Francií,seč byly pod tlakem,tak taky neinkasovaly(0:0). No a vepředu to taky není žádná sláva,Shaqiri je z formy a Seferovič spalovač. Dva vstřelené góly za tři zápasy je toho důkazem.

Poláci se prezentovaly ve skupině daleko sympatičeji. Dvě výhry 1:0 nad S.Irskem a Ukrajinou,účelová bezbranková remíza s Německem. V ofenzivě se mi hodně líbí Milik,který se dostává do šancí,proměnil ale jen jednu,Lewandovski dře,ale nejde to,vzniká tím alespoň prostor právě pro kanonýra Ajaxu. Defens naopak funguje,Irové se k brance defacto nedostali,Němci nějaké šance měli,to samé Ukrajinci,ale rozhodně žádný průchoďák v obraně to nebyl.

Pro obě země je to svátek,důležitý zápas. Oba umí precizně bránit a čekám taktické šachy a spíše čekání na nějakou standartku nebo chybu soupeře. Alternativou by mohla být i sázka na pozdní gól(po 38.minutě),já jedu odvážnější variantu.