Puig-Begu | Ostatní Autor: Kubhajzl

4.8.2016 09:42
Tenis
Ostatní
2016-08-04 17:05:00
1.87
2
21,5 games over
TIPSPORT CZ/SK
Ostatní
          vs.            

Brasil Tennis Cup se oproti loňsku hraje na hardu - stejně jako ročníky 2014 a 2013.

Pouze loni se hrálo na antuce.

I když i druhé SF bude zajímavé tak bych řekl že Babos si to tam pohlídá a tento druhý SF zápas je malinko předčasné finále.

Portoričanka je nyní nejvýše nasazenou hráčkou a Rumunka hned za ní - papírově tedy vyrovnaný zápas. Navíc na sebe narazí 2 podobně styly - obě mají celkem slušný servis a jejich dominantou je konzistentní hra od base lajny. Dokážou obě zaútočit i se bránit a myslím že i z tohoto hlediska to bude vyrovnané.

Puig zatím neztratil seta a Begu jen jeden a obě si počínají suverénně dosud.

Při velmi slabém obsazení je titul pro obě nadosah a myslím že obě cítí velkou šanci připsat si cenný titul - navíc s menším úsilím než obvykle.

Ani jedna z nich si myslím že neudrží svůj level po celý zápas a budou tam výkyvy typické pro WTA - tak jako letos nedávno na zelené rychlejší antuce v Charlestonu kde to byl 3-setter který nakonec rozhodnul TB.

Něco podobného bych viděl i dnes.

Over nej volba pro mě.