Williams - Cornet | WTA, Rio de Janeiro, Brazílie

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Williams - Cornet | WTA, Rio de Janeiro, Brazílie | Tenis

Datum zápasu 8.8.2016 23:45
Kurz 1.76
Vklad 4
Sázková kancelář PINNACLE
Tip počet gamů - over 17,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Pro Serenu Williams to může být další těžký zápas. Serena je samozřejmě favoritka, ale OH je jiná soutěž a vždy není nouze o překvápka a tady už jich taky pár bylo a asi nakonec postoupí do dalšího kola, protože Cornet letos nemá takovou formu, ale věřím, že ji potrápí a půjde se do overu. Už v prvním zápase měla Serena především v prvním setu problémy s Gavrilovou, kterou nakonec porazila 6:4 6:2, ovšem ten povrch není tak rychlý a přesně Gavrilova ji toho hodně vrátila a Serena pak udělala hodně chyb, celkově 37 nevynucených chyb a potom v Riu taky i taky dost fouká což jí taky nesvědčí.

 

A s Cornet bude mít ty samé problémy, ta se bude snažit jí toho co nejvíc vrátit a Serena by mohla opět chybovat, i dnes by mohlo zase celkem dost foukat a v prvních kolech je asi taky nejzranitelnější. A potom Cornet už několikrát ukázala, že s Williamsovou dokáže zahrát. Pouze jednou z 6 zápasů prohrála jasněji a to 2x 2:6, ale to bylo v Brisbane, kde je to myslím dost rychlé, ale potom jednou prohra 5:7 3:6 a pak prohra ve 3 setech, no poslední 3 vzájemné zápasy ovládla právě Cornet a to jednou bylo i na trávě. Mimochodem ta prohra ve 3 setech byla na OH v Pekingu a Cornet vyhrála první set 6:3, ale poté favoritka otočila 6:3 6:4 - ale opět žádný set jasný. Cornet má samozřejmě slabší servis, ale dokáže si ho vzít nazpět a v prvním kole ikdyž ztratila s Larsson set, tak ze statistik byla jasně lepší a vypracovala si 16BP.

 

Opět čekám, že to bude vyrovnaný zápas, Alize dokáže se Serenou zahrát vyrovnaně a zrovna tady v takové fázi turnaje a ještě v těchto podmínkách očekávám opět bitvu.