Monaco - Murray | Rio de Janeiro, Brazílie, ATP

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Monaco - Murray | Rio de Janeiro, Brazílie, ATP | Tenis

Datum zápasu 9.8.2016 17:15
Kurz 1.98
Vklad 4
Sázková kancelář PINNACLE
Tip počet gamů - over 18,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Andy Murray je jasný favorit, nicméně i dnes u něj čekám vyrovnaný zápas, protože tohle je úplně jiná soutěž a ikdyž poslední hry vyhrál, tak otom už jsem psal byl doma a na trávě, tady hraje v Jižní Americe prakticky poprvé a hlavně už zde padlo hodně favoritů s hráči z tohoto kontinentu. Kdybych měl jmenovat, Djokovic s Del Potrem, nebo pak čtyřhry Herbert s Mahutem padli s Cabal/Farah nebo pak právě Andy se svým bratrem s domácí dvojicí Bellucci/Sa. První zápas měl Murray nejspíš lehkou práci, vyhrál 6:3 6:2 nad Troickim, ale ten je letos špatný a porazil se sám, 11 winnerů ale 40 nevynucených chyb za takto krátké 2 sety je fakt kotel.

 

Dnes na něho ale bude čekat úplně jiný hráč - Juan Monaco z Argentiny. Ten hrál letos výborně, vyhrál antukový turnaj v Houstonu, kde je to rychlé, ale pak i třeba v Římě došel přes Andersona a Wawrinku do ČF, ale tam už nenastoupil. Pak byla tráva tam nemá naději. Tady ale ukázal, že se připravil dobře a první kolo smetl Basice 2x 6:2 - ztratil zde jen 9 fiftýnů, dal 5 es a 2 dvojchyby, nabídl 2BP, ale o servis nepřišel. Murray bude samozřejmě jiná prověrka, ovšem když se podíváme na vzájemné zápasy tak Andy vede jen 3:2, kdy jen jednou vyhrál jasněji 6:4 6:1 v Šanghaji, ovšem ostatních 5 zápasů se hrály vždy 3 sety.

 

Monaco v Jižní Americe hraje vždy výborně a Murray to podle mě nebude mít vůbec jednoduché, škoda, že jsem Juana neviděl první zápas, ale ani bych se nedivil překvápku a už dnes vypadnutí dalšího velkého favorita, pokud někdy ho vyřadit tak ze začátku turnajů.