Cornet - Cirstea | WTA Cincinnati

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Cornet - Cirstea | WTA Cincinnati | Tenis

Datum zápasu 14.8.2016 21:30
Kurz 1.91
Vklad 3
Sázková kancelář PINNACLE
Tip handicap gamy - Sorana Cirstea +3,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Už včera to nakousl samhrd, kdy šel proti Cornet, včera jsem to už nějak nekoumal, ale tohle mě zaujalo a já zvolil hcp, který byl vítězný, ale Cornet vyhrála a dnes zvolím přesně tu samou sázku a to hcp na Cirsteu.

 

V Cincinnati jsou kurty hodně rychlé a Cornet tu fakt nikdy moc neuhrála, jednou zaskočila v roce 2013 v prvním kole Ivanovic, ale taky nutno napsat, že v roce 2013 na tom byla určo odost líp jak letos, kdy má 16 výher a 15 porážek, měla teda solidní začátek když vyhrála turnaj v Hobartu, ale potom kromě FO a Wimbledonu nikde nevyhrála víc jak jeden zápas. Cornet toho dokáže dost vrátit, ale přeci jen v těchto podmínkách to má těžší a ikdyž první zápas zvládla tak měla problémy, vyhrála 6:4 2:6 6:3, první set měla nej stats, ve druhém naopak nejhorší a udržela jen 1 servis, třetí set pak sice win o 2 brejky, ale soupeřka měla 4BP, které nedokázala využít.

 

Proti ní bude stát Sorana Cirstea, která letos hodně dře aby se vrátila tam kde byla. Sorana je aktuálně na 92. místě, ale její maximum je 21. pozice! Předloni a loni byla špatná, ale letos od začátku sezony maká, sleduji její twitter a už jak začínala na ITF turnajích tak tam hrála slušně, ale už pomalu hrává i na WTA turnajích zase. Hrála třeba v Madridu na antuce nebo na Mallorce na trávě ČF a rychlý povrch jí nevadí naopak dokáže hrát hodně rychle a na tuto část sezony podle zpráv zase tvrdě makala. Od 26.7. měla někde u moře výcvikový tábor na 9 dní, který byl pro ní prý nejlepší v životě. Včera pak první set prohrála s Hibino celkem jasně 2:6, ale 3 týdny nehrála a tady to vidím na nerozehranost, protože následně celkem easy otočila na 6:3 6:2.

 

Cirstea tvrdě dřela takže se bude určitě hodně snažit a s Cornet má šanci aby se do hlavní soutěže dostala, té to tady prostě nesedí a navíc ikdyž jsou vzájemné zápasy starší tak Cirstea vede 3:2, pokud Rumunka prohraje tak to bude těsné a pravděpodobně zase ve 3 setech a to věřím, že tento hcp zase hravě pokryje.