Frýdek-Místek - Ústí nad Labem | 1. liga, Česko

Autor: radim
ROI 2.36 Zisk 57.06 Počet tipů 998


Frýdek-Místek - Ústí nad Labem | 1. liga, Česko | Hokej

Datum zápasu 12.9.2016 17:00
Kurz 1.99
Vklad 2
Sázková kancelář Marathonbet - nepoužívat
Tip Zápas - Frýdek-Místek

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Frýdek-Místek - Ústí nad Labem

 

FM si v prvním zápase vybral trochu nováčkovskou daň kdy prohrál v Kadani 6:4 navíc v tom zápase ani trochu nepodržel golman Daněček když měl úspěšnost někde na 82%, tým měl dost faulů no prostě vůbec se jim to nepovedlo. Druhej zápas změna v brankovišti, disciplinovanější výkon a hned výhra 0:1 v Litoměřicích. Nyní konečně historicky první zápas doma ve wsm lize, snad nebudou chtít opět točit golmana a bude lapat Šimboch, z Třince stále budou Ján Sýkora a Chmielewski,nadějný Cienciala v první lajně s dvěma utopenýma mega talentama svý doby Lukou a Kankem. Zajímavých hráčů mají dost, rozhodně nebudou jako nováček otloukánkem.

Ústí je velká stálice a relativně kvalitní tým, jestli někde hledat slabinu tak určitě v obraně a v tom když hrají venku. Sice mají zatím dva zápasy a dvě výhry, ale je to výhra po prodlužku v Mostě 3:4 a doma 9:3 s Kadaní - to nejsou dvakrát dobrý měřítka. Co se jim daří je opět přesilovka, to je jejich super parketa kdy Roubík, Kloz, Dalecký nebo Gengel si to umí skvěle dát a skorují.

 

pozorná obrana a žádný hurá útočení a hlavně bez faulů(ne jak v prvním zápase v Kadani) s jistým golmanem je recept pro Frýdek, takhle vyhráli druhou ligu-takže to umí dobře hrát, hráli stejně i v Litoměřicích a pokud to zopakují můžou doma uspět, kurz se příjemně vyšplhal, nehledal bych za tím ale vůbec nic, tipáč drží kurz stejně a to je rozhodující(šli lehce nahoru spíš jen kvůli zbytku trhu)

 

Frýdek-Místek @1,99