Seguel - Garcia-Perez | Clermond-Ferrand, Francie, ITF ženy

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Seguel - Garcia-Perez | Clermond-Ferrand, Francie, ITF ženy | Tenis

Datum zápasu 27.9.2016 11:00
Kurz 2.1
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip Zápas - Garcia-Perez

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tohle mě padlo hned do oka a já bych zde viděl kurzy rozhodně vyrovnanější, nebo spíš i favoritku Španělskou hráčku, ale obě přecházejí z antuky do haly a první zápas takže menší vklad. Obě hráčky jsou teda stejně staré a Daniela Seguel je v žebříčku o skoro 100 míst výše, ale v hale by měla mít výhodu rozhodně Garcia-Perez. Seguel totiž hraje převžně jen na antuce, servis nemá tak dobrý a spíše potřebuje ve výměnách hrát, taky kromě antuky hrály na hardu jen 27 zápasů s bilancí 16/11 a v hale má bilanci 9/12 - co se dívám tak všechny výhry, kromě teda jedné jsou velmi přijatelné hráčky, ale právě tady i prohrála když byla velká favoritka a to 3x.

 

Garcia-Perez má 187cm a velmi slušný první servis a hlavně rychlý, sice má někdy problém ho trefit ale i její agresivní hra se pro takové povrchy prostě hodí. Před měsícem pak i vyhrála jeden ITF turnaj na antuce, kde porazila slušné hráčky a tak by mohla být teď natom dobře. Na hardu ale už má taky bilanci 72/46 a v hale zatím jen 17/14, ale už dala třeba Korpatsch nebo Hesse a potom sice prohrávala ale potrápila Lemoine, Bychkovou nebo Johansson.

 

Seguel má nejlepší podmínky na antuce a v dnes ji v hale čeká soupeřka, která má solidní první servis a agresivní hru což bude podle mě problém.