Halep - Shvedova | WTA, Wuhan, Čína

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Halep - Shvedova | WTA, Wuhan, Čína | Tenis

Datum zápasu 28.9.2016 06:00
Kurz 2.33
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip vyhraje hráč 2 alespoň 1 set - Hosté vyhrají alespoň 1 set

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tady půjdu do sázek na Shvedovou. Halep minulý týden nehrála v Tokyu a tady jsem ji viděl kousek v prvním setu s Begu a měla tam celkem problémy, no set vyhrála a ve 2 setu ji soupeřka skrečovala. Dneska ale hrála ve čtyřhře a za stavu 1:3 odstoupila, takže nějaké zranění tam asi bude, sezona je dlouhá a těch skrečí je víc a tak by mohla přijít klidně i zítra, ale spíš bych řekl že to dohraje max skrečuje když bude dostávat kládu.

 

Zítra ji pak ale čeká hodně těžká soupeřka. Shvedova samozřejmě dokáže prohrát i s daleko slabšími hráčkami, ovšem aktuálně vypadá v slušné formě. Už na Wimbledonu došla do ČF, pak sice prohrála 3 zápasy po sobě, ale na US Open opět došla do OF, kde padla se Serenou, ale předchozí 3 zápasy vyhrála přesvědčivě a tady zatím podle stats taky výborná. Neviděl jsem ji teda, ale v prvním kole přejela Zheng 6:0 6:3, na servisu ztratila jen 13 fiftýnů a nabídla 2BP, ale o servis nepřišla a dneska porazila i Vinci 7:5 6:2 - zde na servisu podobné stats, kdy jen nabídla o 1BP víc a pak ztratila servis jednou, ale to je pořád výborné.

 

Halep by nemusela být zdravotně fit a tak očekávám že ji Shvedova minimálně potrápí, protože i ona sama vypadá v slušné formě a ona už jednou Halep porazila, sice to bylo před 4 roky a na trávě, ale zítra věřím, že by to mohla zopakovat, ke konci sezony není nouze o překvápka. Pokud Yaroslava vyhraje set a soupeřka skrečuje tak bude sázka výherní.