Strycova - Jankovic | WTA, Wuhan, Čína

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Strycova - Jankovic | WTA, Wuhan, Čína | Tenis

Datum zápasu 29.9.2016 05:30
Kurz 1.88
Vklad 3
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Zápas - Jankovic

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Já zde Báře absolutně nevěřím, už v prvním zápase se zase předvedla, sice konečně dala Errani ale ta měla nějaké zdravotní problémy a nepohybovala se jak mohla a přesto Strýcová z 11 podání musela jit 10x přes shodu, ale v důležitých bodech si bud pomohla zrovna servisem nebo ji to tam nějak spadlo a stejně tam nadávala jak to ona umí. Potom i včera zdratila set s Doi, pak sice easy otočila, ale dneska proti ni bude daleko těžší soupeřka.

 

Jelena konečně navázala na nějakou formu. Minulý týden jsem ji viděl a hrála opravdu výborně, sice ve finále prohrála ve 3 setech s Tsurenko, ale ta hrála taky dobře. A formu tady potvrzuje, nejdříve si poradila hladce s Gavrilovou 2x 6:2, sice 2x ztratila servis ale jinak dobré a včera porazila i Muguruzu 6:4 7:6, kdyna servisu byla vynikající a o servis přišla až za stavu *6:5 ve 2 setu, ale TB si potom už easy pohlídala.

 

Strýcová by Jankovic v aktuální situaci neměla přehrát a kurzy by měly podle mě spíš klesat než od včerejška navýšení z 1,76 na tento.