2 AKO | OBI vodní pólo

Autor: Otak13
ROI -0.42 Zisk -4.92 Počet tipů 448


2 AKO | OBI vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 5.10.2016 19:00
Kurz 1.85
Vklad 3
Sázková kancelář Unibet - nepoužívat
Tip 2 výhra hostů - Szeged+Vasaz

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Dneska pokračuje OB I druhým kolem a já si zahraji akovku těchto dvou týmů, kde by si hostující celky měly výhru v klidu pohlídat.

 

PVSK-Szeged – Domácí vloni na 14. místě oslabil, před sezónou jim odešel nejlepší hráč Srb Basara právě do Szegedu, což bude znát, dále pak Soma do Miskolce. Přišli Gogov z Bělehradu, ten se uvedl celkem dobře a Ottó ze Szolnoku. V prvním kole prohráli 5:15 na půdě OSC, což se čekalo, tenhle tým bude podle mě pořád na chvostu tabulky, na víc nemá.

Hosté vloni na 6.místě, budou chtít minimálně zopakovat tento výsledek. Jak už jsem zmínil přivedli Basaru, dále Sándora z Honvédu a Srba Vukicsevicse. Úvod ligy zvládli povinným domácím vítězstvím 15:7 nad Szentesem. Tady věřím hostům, kurz 1,33.

 

Szentesi-Vasas – Szentes v létě opustilo 8 hráčů, přišlo 5 nových, tady bude chvilku trvat než si vše sedne. 12.tým loňského ročníku v prvním kole prohrál 7:15 v Szegedu, dobře se uvedl Takács z Miskolce. Dnes je bude čekat jejich neoblíbený soupeř, nečekám, že by je nějak potrápili. Vasas měl před týdnem  nepříjemného soupeře, doma porazil DVSE 11:10 až střelou v posledních vteřinách. Sedmý tým z loňska posílil Babay z Debrecenu a Srb Njegovan z Miskolci, oba si s DVSE  připsali 2 branky. Odešli hráči druhé vlny, tady si myslím, že vedení udělalo dobrou práci. Rovněž věřím hostům, kurz 1,39.