Dodin - Gonzalez | Linec, Rakousko, WTA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Dodin - Gonzalez | Linec, Rakousko, WTA | Tenis

Datum zápasu 8.10.2016 17:00
Kurz 2
Vklad 3
Sázková kancelář PINNACLE
Tip handicap gamy - Dodin -5,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Kdyby to nebylo první kolo tak jdu i za větší vklad, protože tady to vidím na jasnou výhru Dodin a nevěřím, že j soupeřka nějak překvapí. Dodin letos hraje výborně - celková bilance 49 výher a 23 porážek, jasně pořád převládá ITF turnaje, ale tam už moc neprohrává a tak už zkouší i WTA turnaje a dokonce jeden menší turnaj vyhrála v Quebecu taky v hale a není to ani měsíc. Následně pak hrála opět ITF turnaj a nic nepodcenila a easy došla do SF (3 jasné výhry 6:0 6:1, 6:2 6:4, 6:1 6:2), poté ale prohrála s Hogenkamp taky celkem easy, ale zase ta to tam vyhrála a s Dodin to měla už před tímto zápasem 3:0, z toho 2 zápasy se hrály letos a jeden loni takže na ni i umí. Dodin má solidní servis a agresivní hru, pohyb malinko horší ale letos i na antuce 19/7 a vyhrála jeden ITF turnaj a na dalších 2 byla ve finále (zase Hogenkamp a Parmentier). Tady je ale hala a tam je nejlepší taky zde má celk. bilanci 85/43, letos 22/6.

 

Proti ní bude Gonzalez, která potřebuje spíš pomalý povrch, servisem si tolik nepomůže a spíš něco vyběhá, ale právě v takových podmínkách to má těžší, taky převážně hraje jen na antuce a pak teda i na hardu, kde letos má taky slušnou bilanci ale v hale hrála jenom 2 zápasy ve Fed cupu - od Ivanovic dostala 2:6 0:6, dobré beru Ivanovic je úplně jinde, ale i od Krunic 0:6 2:6 a na servisu hodně slabá a na returnu ještě horší.

 

Dodin to teď slušně bombí, pokud nic nepodcení v což věřím, že ne, tak i dnes by měla vyhrát jasněji, minimálně jeden set čekát o 2 brejky, možná bude i kanár a pak už by to měla zvládnout.