Korpatsch - Tomova | Linec, Rakousko, WTA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Korpatsch - Tomova | Linec, Rakousko, WTA | Tenis

Datum zápasu 9.10.2016 15:00
Kurz 1.66
Vklad 4
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Zápas - Korpatsch

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Po včerejšku si snad spravím chuť, protože tady jsem čekal rozhodně nižší kurzy, někde kolem 1,4, takže musím za vyšší vklad. Začnu tím, že obě hráčky se už letos střetly 2x a oba zápasy vyhrála shodně 6:0 6:4 právě Korpatsch, navíc to bylo ve 2 týdnech a ty druhé zápasy bývají vždy většinou opačné, ale právě ten druhý zápas jsem viděl a je i dostupný teď na youtube a Korpatsch byla jasně lepší.

 

Tomova má sice letos výbornou sezonu 62 výher a pouze 17 porážek, ovšem jsou to samé ITF turnaje a na víc prostě nemá, protože servis má velmi slabý, sice dokáže trefit do kurtu někdy i 90% prvních servisů, ale taky je to dost pomalé a není divu, že když třeba nemá den nebo je proti ní lepší hráčka tak dokáže i hodně jasně prohrát, viz 2 kanáry právě od Korpatsch nebo poslední zápas na antuce před tímto turnajem dostala od Von Deichmann 3:6 0:6. Už včera sjem chtěl jít proti ní, ale Van Uytvanck se odhlásila a tak dostala náhradnici Honcovou, která má sice v hale slušnou bilanci, ale kvalitou je taky ještě níž.

 

Jinak v hale má Tomova bilanci 15/15 a prostě v tomto prostředí ji vůbec nevěřím, jak už jsem napsal sledoval jsem poslední vzájemný zápas a když ji Korpatsch dala rychlý míč k čáře tak měla velké problémy ho vůbec vrátit, takže hra v běhu atak ji dělá velké problémy. Korpatsch má letos ale taky solidní formu, bilance 39/20 a vyhrála 4 ITF turnaje na antuce, kdy 3 byly po sobě a porazila tam solidní hráčky, Hogenkamp, Smitkovou, Jakupovic, Paolini. Posledních 5 turnajů sice nic moc, když si připsala jen 1 výhru, ale taky tam měla celkem těžké soupeřky a ty prohry nebyly dost těsné, jenom teda 1 prohra s Heise kdy byla jasná favoritka se dá považovat za zklamání, tady ale včera porazila domácí mladou hráčku jasně 6:2 6:1 - po prvním servisu easy 85% ale i po druhém 58% a nenabídla ani 1BP, samozřejmě její soupeřka teprve začíná a má 18 let ale třeba loni na tomto turnaji hodně potrápila ve 3 setech Bertens. V hale má Korpatsch bilanci 34/24 a už zde porazila třeba Pfizenmaier, Lottner a další slušné zápasy.

 

Obě letos hrají slušně, ale tady věřím rozhodně Korpatsch, dokáže hrát dost agresivně a to bude na Tomovou kort v hale určitě platit.