Nara - Puig | Tianjin, Čína, WTA

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Nara - Puig | Tianjin, Čína, WTA | Tenis

Datum zápasu 11.10.2016 05:00
Kurz 1.94
Vklad 5
Sázková kancelář PINNACLE
Tip handicap sety - Nara +1,5 setu

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

První kolo, ale tady prostě nemůžu jinak. Bude to hlavně o Puig. Ta sice vyhrála v Riu, kde rhála opravdu výborně, ovšem teď už to není ono a zítra ji taky nevěřím. Na US Open dostala od Zheng 4:6 2:6, pak vyhrála 2 zápasy v Tokiu, kde dala třeba i Kvitovou, ale pak od Radwanske 2:6 3:6. Další turnaj jsem šel proti ní když hrála s Vinci a zápas sjem viděl a tam dostala 2x 3:6 a prostě teď už moc chybuje z každé pozice a i snadné míčky dokáže pokazit. A naposledy hrála s Wickmayer a dostala 2:6 0:6. Puig hraje hodně razantně a z toho pak pramení chyby a proti obraným hráčkám se vyháže.

 

Zítra pak má proti sobě Naru, což je hráčka která je malá, má jen 1,58m, ale za to běhavá a to aktuálně na Puig bude platit. Poslední turnaje pak nehrála zle, v Tokiu 2 kola easy a ve ČF to vypadalo taky že proazí i Cepelovou, ale ta to obrátila, následně v Taškentu první kolo s přijatelnou hráčkou opět easy a pak narazila na Plíškovou, se kterou prohrála jasně, ale ta má teď výbornou formu a celé to tam vyhrála. A v Pekingu porazila Krunic a pak těsně 6:7 4:6 padla s Riske.

 

Puig je na konci sezony špatná, a to každoročně v Asii prakticky nic neuhrála a proti hráčkám co ji toho hodně vrátí se jí hraje špatně. Vidím i dobrou šanci na výhru, ale půjdu do tohoto vkladu na set.