Dodin - Cirstea | Linec, Rakousko, WTA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Dodin - Cirstea | Linec, Rakousko, WTA | Tenis

Datum zápasu 12.10.2016 15:00
Kurz 1.67
Vklad 3
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Zápas - Dodin

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Kurz pomalinku od dopoledne roste, ale moc nevidím důvod a kurz co je katuálně už musím vzít. O Dodin jsem už tady psal. Letos se dost zlepšila, má výborný servis a razantní hru a tychle podmínky ji prostě sedí. V hale má letos 26 výher a pouze 6 porážek a aktuálně má asi nej formu, od srpna hrála do tohoto turnaje hrála na US Open, kde padla v kvaldě, ale pak na 4 ITF turnajích a hrála jednou SF a 3x finále, z toho 2x byla úspěšná a jednou v hale. Tady šla z kvaldy kde jsem ji hrál v prvním kole v hcp, který nesplnila, protože nejspíš první set nebyla tolik rozehraná a 2x ztratila servis. Další kolo výhra 6:3 7:5 - taky 2x ztráta servisu, ve 2 setu ale jinak easy. Pak s Voegele 6:4 3:6 6:3 - po prvním servisu opět výbroná přes 80% úspěšnost a v každém setu ztratila po 1 servise, ta ted ale taky nehrála špatně a v hale má taky svou kvalitu. V prvním kole pak otočila zápas s Plíškovou, která ted měla taky výbornou formu, Dodin vyhrála 6:7 7:5 6:3 - od Plíškové schytala 23 es ale jinak byla lepší a nabídla jen 2BP, které oba využila, ale Dodin si vypracovala 18BP, ale využila jen 5.

 

Soranu Cirsteu mám rád. Poslední 2 sezony byla špatná, myslím i díky zranění, a už koncem loňska tvrdě makala aby se vrátila zpět kde byla, byla už i na 21. místě v žebříčku, aktuálně pak na 83. místě a příští sezonu se snad zase posune, ale ted ke konci sezony už nepodává takové výkony v průběhu. Prakticky od konce travnaté části už to nebylo ono, došla na jednom ITF turnaji do SF, ale i tak měla velké štěstí kdy měla naservisu velké problémy, pak absolvovala 3 zápasy na hardu v USA kde si připsala ale jen 2 výhry, vždy v kvaldě a ve 3 setech. Pak si zase zahrála na ITF turnaji na antuce a tam došla do SF, ale 3x byla jasná favoritka a SF se odehrálo pod střechou a od podobné hráčky jako je Dodin dostala 3:6 5:7 a nestíhala. Poté hrála ještě v Taškentu na hardu tam taky hned padla v prvním kole s Schiavone 5:7 2:6, která následující kolo skrečovala. No a tady porazila sice Bertens, ta se sice letos taky hodně zlepšila, ale od US Open nehrála a navíc Sorana ji už předtím 2x porazila a tak to zvládla 6:4 6:2 - po prvním servisu přes 70% úspěšnost, ale po druhém dost špatná a nakonec se nechala 3x brejknout.

 

Dodin má velkou formu a tyto podmínky ji sedí, už tady odehrála 3 zápasy kdy vždycky měla po prvním servisu velkou úspěšnost a po druhém na tom taky nebyla špatná a o servis tak moc nepřichází. Cirstea naopak ke konci sezony už nemá takovou formu a dnes ji nevěřím že by Dodin porazila.