Paquet - Pieri | Joue-Les-Tours, Francie, ITF, ženy

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Paquet - Pieri | Joue-Les-Tours, Francie, ITF, ženy | Tenis

Datum zápasu 17.10.2016 17:00
Kurz 1.7
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Zápas - Paquet

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Kromě tipáče to myslím ještě nikdo nemá a tento kurz podle mě půjde dolů. Paquet na tom byla dle výsledků letos hodně špatně, i co jsem sledoval score někdy tak na servisu velmi slabá, ovšem koncem srpna se konečně dostala do SF na jednom ITF turnaji, hned na dalším pak hrála finále, kde sice prorhála, ale Scholl tedka taky chytala formu a potom na dalším opět SF a tam jsem jí i viděl, zrovna to bylo i na turnaji kde hodně pršelo tak hráli sice na antuce ale v hale a tam přejela třeba Khromachevou a pak prohrála těsně i s Trevisan 6:7 3:6, která teď taky hrála hodně dobře. A na předposledním turnaji ČF, a minulý týden už si zahrála i v hale, kde v prvním kole schytala těžkou soupeřku Jorovic, ale klidně ji mohla porazit, prohrála 7:6 3:6 6:7, přitom poslední set byla brejk navrh a i v TB měla minibrejk a na servisu opět velmi solidní, po prvním servisu skoro téměř 70% úspěšnost a po druhém 56% a to i přes to že dala 14 dvojchyb, ale taky zaznamenala 11 es! Ze 7BP, ale proměnila jen jeden a to asi rozhodlo, ale dneska bude mít velice přijatelnou soupeřku.

 

Jessica Pieri je hráčka, která je antukářka a ptořebuje pomalejší povrch, na těch rychlejších moc šancí mít nebude. Na ahrdu má bilanci 17/13 ale sco porazila hráčky tak bud neznám nebo a nebo nijak jasně a v hale pak 2/4, kdy 4 zápasy byly na koberci, kde porazila Carreras a Rosatello velmi těsně (7:6 3:6 7:6 a 6:3 7:6) kdy ten s Rosatello si pamatuju a první set měla 4BP ale nedala ani jeden a soupeřka měla 1 nebo 2BP a jeden využila, druhý set Rosatello vedla easy 5:0 ale pak měla druhé servisy a nějak to promrhala, po prvním servisu hodně slušné stats, jen po druhém slabší. Pak ale 3x prohrála ve 2 setech a jednou ve 3 setech - přičemž ale tady byla mega favoritka a na soupeřku byl kurz nějak 8 a i naposledy v hale prohrála s Fayol easy 3:6 2:6 a tam byl taky kurz přes 4.

 

Paquet se teď na konec roku rozehrála a Pieri ji v hale nemůže konkurovat pokud podá slušný výkon. Navíc letos už ji i Paquet porazila a to na antuce a 2x 6:1. Čekám, že kurz půjde dolů.