Pliskova - Muguruza | WTA Singapore

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Pliskova - Muguruza | WTA Singapore | Tenis

Datum zápasu 24.10.2016 15:00
Kurz 1.81
Vklad 3
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Zápas - Pliskova

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Kurzy pomalinku začínají klesat a já stím určo souhlasím a klidně bych šel na nějakých max 1,7 takže si Karolínu v pondělí zahraji. Ve skupině jaké je vidím největší kandidátku na postup Radwanskou, ta asi půjde z prvního místa a dále věřím právě Karolíně. Nejdůležitější bude samozřejmě start a pokud neporazí Muguruzu tak to rázem na postup asi nebude, protože s Radwanskou to má 0:7 a ani jednou neuhrála ani set. S Muguurzou ji ale věřím, sice to bude pro Karolínu první TM, ale s nějakou velkou nervozitou nepočítám, protože v tomto ohledu je Karolína hodně silná a mělo by rozhodnout jak na tom hráčky na konci roku jsou. Karolína se hodně rozjela od turnajů na trávě, kde byla 2x ve finále a jednou vyhrála, pak vyhrála v Cincinnati a na US Open padla ve finále, tam měla asi nej formu. Potom sice ze 3 turnajů uhrála jen 3 výhry, 2x s Šafářovou a jednou s Kasatkinou, ale úplně tragicky bych to neviděl. V hale ikdyž letos ještě nehrála tak na tomto povrchu umí slušně.

 

Muguruza zde hrála už loni a padla až v SF po velké bitvě s Radwanskou a v základní skupině vyhrála šechny 3 zápasy, jenomže loni na tom byla odost líp. Před tímto turnajem byla ve finále ve Wuhanu a pak následně vyhrála i Peking. Letos ale potom co vyhrála French Open je to velká bída a z 9 turnajů se jenom jednou probojovala do SF a to bylo v Cincinnati, kde to bylo kotel rychlé a tam ji přejela právě Plíšková 6:1 6:3, na dalších 3 turnajích pak vyhrála 2 zápasy a na ostatních 5 uhrála max jednu výhru (3x). Letos ve Wuhanu prohrála hned v prvním kole s Jankovic, která byla jasně lepší a v Pekingu zvládla první 2 kola, ale tam měla velmi přijatelný los a následně ji přejela Kvitová ve 2 setech. Poslední turnaj hrála v hale, kde první zápas vyhrála 2x 6:4 a soupeřka ji sebrala na returnu o 10 fiftýnů víc, bohužel z 8BP využila jen 2 a druhé kolo zvládla jasně s Niculescu 2x 6:1, ale Niculescu jsem viděl kolo předtím a nechávala se tam i ošetřovat. V OF pak za stavu 7:5 3:6 4:4 skrečla nejspíš kvůli kotníku, ten asi dá dohromady, každopádně ze stats je patrné že konec roku prostě není v pohodě a Golubic opět o něco lepší a sebrala ji 50 fiftýnů (muguruza 35).

 

Muguruza bude podle mě letos na posledním místě, s Radwanskou nemá nárok a pak je tak Kuznetsova která by mohla být unavená, ale ta ji podle mě taky porazí. Karolína je na tom určitě líp v závěru sezony a navíc i vzájemné zápasy jsou 3:1 pro ni, když ten jedinný vyhrála Španělka před 3 lety, ostatí zápasy se hrály 2x loni a jednou letos a Plíšková se dost zlepšila, očekávám, že si to s Kuznetsovou rozdá o postup ze skupiny s Radwanskou.