Denver - Phoenix | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Denver - Phoenix | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 17.11.2016 03:00
Kurz 1.7
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Booker 17,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Phoenix má bilanci 3/8, Denver pak 3/7, ale hráli jen 3 zápasy doma a doma dokáží potrápit každého, díky nadmořské výšce tam ma hodně týmů problémy. Phoenix sice dává hodně bodů, ale i hodně dostává a já dnes čekám vyrovnaný zápas a půjdu do overu u 2 hráčů hostů. Oba týmy mají něco společného. Od rozehravačů a z pozice SG dostávají hodně bodů, společně to brání nejhůře a tady bude asi největší šance se prosadit od Phoenixu.

Bookerovi dnes taky věřím, že by mohl dát hodně bodů. Loni byl nováček, kde první 2 měsíce nehrál tolik, ale poté postupně dostával příležitosti, protože tam měli dost zraněných a měl tam leden průměr 17,3 bodů, únor měl slabší, ale březen měl 22,4 bodů a i duben 18,1 bodů. Když se dívám na ty zápasy tak především ve venkovních zápasech si bral opravdu hodně střel a neměl problém nasázet třeba i k 30 bodů (6x šel i přes), jednou to bylo i právě proti Denveru kdy nasázel 35 (střelba 14/24 a 10/11TH). Letos samozřejmě mají zatím všechny zdravé, ale pořád si dokáže brát hodně střel a aktuálně má průměr přes 20 bodů a vypadá to, že stejně jak loni to bude brát více na sebe ve venkovních zápasech, kde má letos zatím z 5 zápasů průměr 28 bodů (doma jen 12,4 bodů!), venku má průměrně 22,4 střel a 7TH.

Hranice byla u něj myslím už i 19,5 jednou , pak převážně 18,5 a ted spadla na 17,5, možná kvůli posledním 3 zápasům, kdy nedal tolik, ale 2x hrál doma kde dal 11 a 11 bodů, poslední zápas s Goldenama už ale zase 19 bodů, sice měl orší střelbu ale ty střely prostě měl. Booker si svými nájezdy pod koš umí vypracovat taky hodně trestnáků a jak jsem napsal u Bledsoe, tak Denver dostává z podkoše hodně bodů a Booker by se měl vklidu prosadit.

                  

V základu jsou 3 borci co se starají především o body, kdy Warren to dnes podle mě bude mít těžké a nedá tolik, z lavičky pak si už nikdo nebere nějak přehnaně moc střel, Knight kolem 10 a ostatní mín. Booker si podle mě vezme zase hodně střel + nějaký ten trestnák a tuto hranici by měl přehodit, hratelná i hranice o bod víc. Venku by zatím tuto hranici přehodil vždy.