Minnesota - Philadelphia | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Minnesota - Philadelphia | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 18.11.2016 02:00
Kurz 1.96
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Wiggins 24,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

O Minnesotě jsem už taky psal, za pár roků by natom mohli být výborně, aktuálně ji táhnou 3 borci, kteří mají všichni 21 let a dávají 19,7, 22 a 26,6 bodů, ovšem pak už je to horší.

Zatím teda bilance 3/7, ale konečně mají soupeře, kterého by měli porážet, ale pořád to nečekám nějak jednoznačné, protože Phila už není až tak špatná a já opět čekám největší vytíženost těchto 3 borců a nejvíce věřím Wigginsovi. Ano hrancie největší, ale on by ty střely měl mít a měl by se prosadit a střelbu čekám +- alespoň průměrnou. Největší problém je ale lavička ta je slabá a moc bodů nepřináší a hlavně i proto, že je aktuálně zraněn Rush a Muhammad a pak už tam fakt nikdo není kdo by si vzal nějak víc střel.

Je tam Dunn, náhradní rozehravač ten ale po návratu Rubia nehraje tolik a ani střel si nevezme moc. Dále je tam jeden centr, který prostě taky dostává méně minut jenom záloha Townse a pak 2 hráči z pozice PFka, kdy taky nehrají tolik a aktuálně Bjelica zaskakuje aspoň nachvíli na pozici 3, kde právě hraje Wiggins ale jinak prostě při zranění těch 2 co jsem napsal ho nemá už kdo vystřídat. Třeba předminulý zápas s Lakers ikdyž v halfu hodně jasně vedli a i po 3Q vedli o 17 bodů a nakonec vyhráli o 26 bodů tak hrál 41 minut, takže si odpočinul jen na 7 minut! A i poslední zápas s Clippers hrál 42 minut. Ještě teda není stopro jisté jestli budou oba chybět, ale já si myslím že chybět opět budou a ikdyby hráli tak to bude stejně jenom chvilku a prostě tolik střel mít nebudou.

Townsovi nějak ted nevěřím, sice si bere taky dost střel, ale poslední 2 zápasy se mohl taky i líp prosadit a měl špatnou střelbu na centra (v 1 zápase 32% a ve druhém 39%) a mohl by mít dneska třeba problémy s fauly proti Embiidovi. Dále dost střel bude míst LaVine ten by šel asi dát taky, ale já si zahraji Wigginse, ten se teď rozjel a bere si hodně střel. Z posledních 5 zápasů má průměr 32,6 bodů a jen jednou by tuto hranici nepřekonal - proti Clippers, kteří mají výbornou obranu, ale 22 bodů dal. Dnes bude hodně najíždět pod koš kde si umí vypracovat i kotel trestnáků a Phila dostává z podkoše hodně bodů (po Lakers, Denveru a Orlandu nejvíce) takže by to mělo fungovat.

                      

Minna bude chtít vyhrát doma proti slabšímu soupeři, ale pořád je táhnou jenom především 3 hráči, kteří dají všichni asi hodně, ale nejvíce věřím Wigginsovi, ten si klidně může vypracovat přes 10TH a pak mít přes 20 střel (posledních 5 zápasů průměr přes 23 střel a 10TH) a nemá ho moc kdo vystřídat takže bude hrát dost. Wiggins byl jako nováček považován trochu k novému Jamesovi, zatím to teda tak nebombí ale svoje kvality má a rozhodně umí dát i přes 30 bodů a to by mohl dát i dnes.