Rotherham-Burton | 2.liga, Anglie

Autor: Purple
ROI -1.91 Zisk -11.75 Počet tipů 263


Rotherham-Burton | 2.liga, Anglie | Fotbal

Datum zápasu 29.12.2016 20:45
Kurz 1.85
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip počet gólů - over 2,5 g

Popis tipu

Poslední tým tabulky Championship Rotherham se po změně trenéra začíná zvedat a dva z posledních čtyř zápasů vyhrál. Pokud se ještě chce poprat o záchranu, musí sbírat body, pokud možno vyhrávat. Na nesestupovou příčku ztrácí 9 bodů a právě na ní je dnešní soupeř Rotherhamu Burton Albion. Ten má za sebou šňůru čtyř prohraných zápasů v řadě. Ale! Tři z těchto protivníků byli velice silní – Huddersfield, Newcastle a Aston Villa. Zejména na Aston Ville však Burton předvedl velmi dobrou hru, ve druhém poločase soupeře válcoval, ale nakonec prohrál gólem ze závěru utkání (klidně to mohlo skončit tak 3:3). Z hlediska předvedného fotbalu nezklamal ani v předchozích zápasech.

Takže dnes Rotherham půjde po vítězství proti dalšímu tabulkově se trápícímu týmu, bude hrát aktivně, protože tři body potřebuje a díky posledním výsledkům může v mužstvu vládnout optimistická a odhodlaná nálada. Poslední mač prosti Wiganu, to byly střelecké hody (3:2). Burton vyšel čtyřikrát naprázdno, ale herně je na tom dobře a zápas proti poslednímu celku soutěže jistě chápe jako možnost negativní sérii přerušit. Takže i tady se dá aktivita směrem dopředu předpokládat. Nějaké absence jsou na obou stranách, ale asi takové, jaké odpovídají této fázi sezony (kolem pěti hráčů).

 

Opatrný fotbal to nebude, naopak. Tip na over docela podporuje i statistika – Rotherham zahrál z posledních 10 zápasů over sedmkrát, Burton z 10 utkání pětkrát, ale z posledních 5 zápasů čtyřikrát. Rotherham má nejděravější obranu z Championship (dostal 50 gólů). Na začátku prosince v Burtonu vyhráli domácí nad Rotherhamem 2:1.