Newcastle Utd.-Nottingham Forest | 2.liga, Anglie

Autor: Purple
ROI -1.91 Zisk -11.75 Počet tipů 263


Newcastle Utd.-Nottingham Forest | 2.liga, Anglie | Fotbal

Datum zápasu 30.12.2016 20:45
Kurz 1.9
Vklad 4
Sázková kancelář BET365
Tip AH -1,25 - Newcastle -1,25

Popis tipu

Newcastle nezvládl zápas na Boxing Day, když prohrál doma se Sheffieldem Wednesday 0:1. Opět se potvrdilo, že hlavní favorit to až tak snadné v soutěži jako Championship mít nebude. Momentálně je na 2. místě za Brightonem.

Domácí však v tomto zápase s Nottinghamem Forest jsou jasným favoritem. Proti Sheffieldu W. se jim moc nedařilo ve středu hřiště, kde chyběl potrestaný Shelvey. Ovšem hosté potvrdili, že jsou velmi kvalitní tým, hráli velmi chytře a dobře a dočkali se možná i zaslouženého úspěchu.

V pátek večer proti Nottinghamu Forest Magpies vyhrají, protože vše jim hraje do karet. Stále sice nebude hrát Shelvey (nahradí ho zřejmě Colback), ale hosté jsou na tom ve středu zálohy mnohem hůř. Pro zranění jsou mimo hru opory Lansbury a Cohen a hrát nemůže ani další střední halv Lam. Uprostřed tedy kope albánský Švýcar Kasami, který hostuje z Olympiakosu, ten se ovšem v sezoně spíš projevuje jako typ, který chce v první řadě shrábnout tučný plat v librách a na hřišti to nějak odchodit. Hostům sestava celkově těžce prořídla, pomalu to vypadá, že kdyby jim někdo do kabiny nasadil kmeny viru Ebola, nebylo by to o moc horší. Kromě zmíněné trojice Lansbury-Cohen-Lam chybí další zranění hráči – všichni tři leví beci (Pinillos, Fox, Traore), stoper Perquis, nejistý je start dalšího stopera Worralla a ofenzivního záložníka Osborna, střelec Assombalonga není po zranění ještě fit. Kvůli vyloučení v posledním zápase v Huddersfieldu nemůže hrát další z obránců Mancienne. O dlouhodobě zraněném Fryattovi snad nemá ani cenu se zmiňovat. Každopádně téměř jedenáctka hráčů může být mimo hru!

Newcastle je nejlépe střílející tým soutěže (45 branek), naopak jejich soupeř dostal druhý nejvyšší počet gólů po Rotherhamu (41). Útočníka jako Gayle budou hosté bránit jen s velkými obtížemi (takový borec jako Mitrović přitom musí leštit lavičku). Při útočných standardkách jsou velice dobří stopeři Clark a Lascelles. Celkově při porovnání obou kádrů hraje vše pro domácí. Hosté jsou v krizi, ze čtyř zápasů mají jediný bod, jsou až osmnáctí a jejich trenér Montanier se ocitl na pokraji vyhazovu.

 

A v neposlední řadě je tady poslední vzájemný zápas v Nottinghamu, který Forest 2. prosince vyhráli 2:1 – ovšem celý druhý poločas hráli proti devíti. Newcastle považoval vyloučení svých dvou hráčů za křivdu, fanoušci jistě vytvoří hostům pekelnou atmosféru a domácí tým prahne po pomstě. Nemluvě o tom, že svěřenci trenéra Beníteze chtějí napravit výpadek z předchozího mače. Čekám vítězství minimálně o dva góly pro domácí.