Slovensko-Srbsko | Světová liga-kvalifikace vodní pólo

Autor: Otak13
ROI 1.02 Zisk 10.87 Počet tipů 403


Slovensko-Srbsko | Světová liga-kvalifikace vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 10.1.2017 18:00
Kurz 1.8
Vklad 3
Sázková kancelář Synottip - nepoužívat
Tip počet gólů - Over 20,5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Dnes pokračuje třetím kolem kvalifikace Světové ligy ve vodním pólu a naše Slovenské sousedy čeká svátek, do Nováků přijedou šampioni šampionů Srbové. Já si v tomto utkání zahraji over 20,5g, betko sice nedovolí, ale potěšil měl Synottip, který vypsal stejnou hranici. Fair mám 21,5g co nabízí třeba Tipsport.

 

Slovensko je se třemi body a díky lepšímu skóre zatím na skvělém druhém místě a i když se dnes vlastně hraje o první a jediné postupové místo, nemyslím si, že by bralo body. I když Srbové nepřivezli ty největší hvězdy, pořád mají tak široký kádr, že podle mě si výhru pohlídají. Pozitivní je, že se Slovákům vyprázdnila marodka a oproti minulému zápasu (prohra v Rumunsku 10:12) nastoupí dvojice Lukáš Seman, Maroš Tkáč, což jsou hráči, kteří se umí prosadit. Dále nechybí v kádru Baláž či Zaťovič, od kterých také čekám gólový příspěvek. Podle mě slabina Slovenského týmu je obrana, už nehraje Faměra, což je kvalitní hráč do defenzívy a brankařská dvojice Hoferica, Úradník občas dostává laciné branky. Slováci to budou mít dnes hodně těžké, ale věřím, že se před skvělými fandy budou chtít ukázat a poženou to dopředu. 6-7 branek je v jejich silách vstřelit.

 

Srbský trenér Savič  přivezl řekl bych béčko, i když jak již jsem uvedl, ta základna a kvalita je tam úžasná. Když ale koukám na sestavu, tak ze třináctičlenného kádru co vyhrál OH je tu pouze dvojiče Mandič, Jakšič. Takže dlouhodobá brankařská dvojce Mitrovič, Pijetlovič chybí, za ně tu má Savič mladíky z Partizanu Risteviče a Dobožana. Jsem zvědavej co to udělá s obranou hrou takováto obměna kádru, tam čekám problémy a naopak v útoku se novicové v týmu budou chtít ukázat trenérovi. Viktor a Strahinja Rašovičové, Subotič pro které většinou není v kádru místo nejsou žádní nezkušení hráči, mají odehrány spousty zápasů na mezinárodní scéně, těm věřím, že to vezmou na sebe a budou spolu s Mandičem zaměstnávat obranu soupeře. Srbsko i bez těch nejlepších je pro mě ofenzivním týmem, očekávám od nich častou střelbu a přísun branek.