2 AKO | A1-vodní pólo

Autor: Otak13
ROI 1.02 Zisk 10.87 Počet tipů 403


2 AKO | A1-vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 14.1.2017 15:00
Kurz 1.95
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip 2ako - Napoli+Posillipo

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

V 11.kole Italské A1 jdu dnes do akovky dvou favoritů a i když oba hrají venku, věřím, že nezaváhají a připíší si povinné body. Fair mám 1,70.

 

Savona – letos hraje velmi dobře, je zatím na šestém místě s 15.body, ale ty body sbírá především s týmy od pátého místa níž. Na velkou čtyřku to nestačí. Naposledy to bylo vidět s druhou Brescií, kde dostali u nich výprask 5:18. Tým táhne hlavně Řek Gounas, který přišel s Olympiacosu a Chorvat Milakovič. Ostatní tak velkou kvalitu nemají a to na top tým A1 nestačí.

 

CC Napoli – okupují třetí místo s 22. body a jdou si cílevědomě pro postup do play off. Oni měli v listopadu a v prosinci celkem náročný program, hráli Euro cup, ale už vypadli s Oradeou a tak se můžou soustředit pouze na ligu. Patří k nejlepším týmům na půdě soupeře, získali zde dokonce více bodů než doma. Tým mají velmi silný a vyrovnaný, v kádru mají nejlepšího střelce soutěže Giorgettiho. Kurz @1,50.

 

Acquachiara – letos pro mě zklamání, tým který vždy hrál v popředí, se po změnách v kádru nemůže chytnout a zatím to stačí na deváté místo s 12.body. Prostě letos to není ono a dnes jim nevěřím, že by překvapili.

 

 

C.N.Posillipo – jsem tu už párkrát představoval, tým před sezónou velmi dobře doplněný, mají odehraný o zápas míň. S 16.body jsou zatím na pátém místě, dnes pro ně velmi důležitý zápas, aby si upevnily pozici pro play off. Domácí budou mít hlavně starosti se Srbským top hráčem a repre. Gavrilem Subotičem, ale těch hrozeb pro ně bude víc. Věřím hostům a kurz 1,30 beru.