Birmingham - Nottingham Forest | 2.liga, Anglie

Autor: Purple
ROI -1.89 Zisk -12.96 Počet tipů 294


Birmingham - Nottingham Forest | 2.liga, Anglie | Fotbal

Datum zápasu 14.1.2017 16:00
Kurz 2.04
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip 1x2 - Birmingham

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Birmingham poté, co nečekaně vyhodil trenéra Rowetta a nahradil ho Zolou, šel tabulkou níž a momentálně je na 13. místě. V lize má nedobrou bilanci posledních čtyř zápasů, z nichž remizoval jednou (v Barnsley) a třikrát prohrál (doma s Brentfordem a se silnými soupeři v Derby a doma s Brightonem). V sestavě by si mohl odbýt premiéru záložník Gardner, který přichází hostovat z West Bromwiche. Chybět bude křídelník Maghoma (odletěl na mistrovství do Afriky), útočník Donaldson a bek Spector.

Jenže hosté z Nottinghamu jsou na tom s formou daleko hůř. Poslední čtyři ligové zápasy prohráli a výkony byly jedním slovem zoufalé. Navrch přišla minulý týden prohra v F. A. Cupu na hřišti velmi slabého Wiganu. Forest jsou na 20. místě, zařadili se mezi kandidáty na sestup a jejich trenér Montanier je krůček od vyhazovu. Tenhle Francouz od začátku sezony nedokázal najít systém ani optimální sestavu. Hrát určitě nebude nejlepší hráč záložník Lansbury, jenž bude podle všeho prodán do Aston Villy, několik hráčů chybí pro zranění (záložníci Cohen, Vaughan, obránci Fox, Pinillos, Traore). V klubu je navíc špatná atmosféra, včera sešlo z prodeje klubu, americké konsorcium na poslední chvíli couvlo a NFFC zůstává v rukou Kuvajťana Al Hasawiho – ke značné nelibosti fanoušků, kteří mluví o bojkotu nejbližšího domácího zápasu.

Ani jeden tým není v pohodě, ale domácí jsou na tom přece jen o dost lépe. Ať už v tabulce, nebo pokud jde o momentální rozpoložení. Hosté jsou opravdu v těžké krizi a přestože v prvním vzájemném zápase v říjnu na svém hřišti vyhráli 3:1, teď má ke třem bodům mnohem blíž jejich soupeř z Birminghamu.