Mladost-Partizan | Triglav liga-vodní pólo

Autor: Otak13
ROI 1.02 Zisk 10.87 Počet tipů 403


Mladost-Partizan | Triglav liga-vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 14.1.2017 19:15
Kurz 3.09
Vklad 3
Sázková kancelář Sazkabet - nepoužívat
Tip 02 - neprohra hostů - 02 Partizan

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

     vs       

 

 

Dnes v Záhřebu v rámci osmého kola Triglav ligy přivítá místní klub Mladost Srbský Partizan Bělehrad. SK favorizují až přehnaně domácí a s tím já nesouhlasím. Já zde očekávám vyrovnanější průběh a rád si zahraji neprohru hostů. Kurz 3,09 co nabízí Sazkabet je úplnej nesmysl, já mám fair tak 2,2. Bohužel tuto soutěž nevypisuje Tipáč, má to ještě Synot 2,82, nebo Fortuna 2,92.

 

Mladost – Chorvatský celek, hrající pravidelně tuto soutěž. Vloni skončili čtvrtí po základní části, dva body právě před Partizanem a vybojovali si tak účast v semifinále, kde skončili na suveréním JUGu. Kádr udrželi vesměs stejný, mají mladý tým s několika členy nebo kandidáty na reprezentaci, Bukič, Pašvalin nebo brankář Marcelič. Po sedmém kole jsou na čtvrtém místě s 12.body, prohráli na JUGu 5:11 a na Jadranu HN 7:11. Doma ze tří utkání zatím stoprocentní, ale poslední Jadran ST je letos marnej, Budvanska je nováček, snad jen výhra 10:9 s Primorje má hodnotu. Dnes je čeká doma podle mě zatím nejsilnější celek a nebudou to mít vůbec jednoduché.

 

Partizan – tento historicky jeden z nejúspěšnějšcíh celků Evropy doplácí poslední léta na finanční stránku, klub prostě není schopen konkurovat bohatým Evropským týmům. Mají ale vynikající práci s mládeží a každým rokem si zde vychovají výborné hráče. Jako mistr Srbska hrají pravidlně LM, kde si nevedou vůbec špatně a mladí kluci tady hlavně sbírají zkušenosti. Mimo jiné teď dostalo 6 hráčů šanci i v národním celku, když si je na kvalifikační zápas se Slovenskem povolal trenér Savič. Drašovič, Jakšič, Radojevič či Stojanovič ač přes své mládí již okusili mezinárodní zápasy a zkušenosti prodávají v dalších utkáních. I v Triglav lize si letos vedou skvěle, jsou třetí s 13.body, když prohráli pouze na JUGu 11:5, jinak z Primorje si po remíze 7:7 odvezli bod, doma dokonce porazili Jadran HN 12:9. Kluci nabírají sebevědomí, hrají týmově a já věřím, že to dnes ukáží a v Záhřebu neprohrají.