Stalybridge-Kidderminster | 6. liga Anglie sever

Autor: Purple
ROI -1.89 Zisk -12.96 Počet tipů 294


Stalybridge-Kidderminster | 6. liga Anglie sever | Fotbal

Datum zápasu 7.2.2017 20:45
Kurz 1.6
Vklad 3
Sázková kancelář Startip - nepoužívat
Tip 1x2 - Kidderminster

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Anglická národní liga sever, soutěž na šestém výkonnostním levelu. Jedenadvacátý Stalybridge Celtic se chystá dnes večer na třetí Kidderminster Harries - nebo také patnáctibodový tým proti mužstvu s 53 body. Je téměř jasné, že v příští sezoně si spolu už nezahrají. Stalybridge ztrácí na záchranu 12 bodů a vzhledem k tomu, kolik toho tohle mužstvo dosud uhrálo… musel by se stát asi zázrak. Kidderminster je třetí se ztrátou devíti bodů na první Fylde, ale má dva zápasy k dobru. Play-off je neoddiskutovatelný cíl, ale pořád je reálná šance hrát i o titul a přímý postup. Vloni Harries spadli po letech z konference (5. ligy) a pokoušejí se o návrat (mimochodem, na začátku století odehráli pět sezon i v League Two, tehdy 3. divizi).

V sobotu Kidderminster prohrál 0:1 v zápase FA Trophy v Barrow, což je solidní tým 5. ligy (je na 7. místě) a kvalitou daleko lepší než Stalybridge. Harries tam ale odehráli dobrý zápas, a pokud výkon zopakují dnes večer, měli by přesvědčivě vyhrát. Kapitán týmu Keith Lowe to řekl jasně: „Teď se koncentrujeme na ligu.“ První Fylde si připsali v sobotu porážku, Lowe říká, že je to bonus, ale hlavně musejí získávat body sami. Dnes večer je výhra pro hosty povinnost. Pro trenéra je pozitivní, že oproti sobotě se mu do kádru vracejí dva vyléčení hráči.

Stalybridge mají poslední dobou docela problémy se sestavením obrany, dnes určitě stejně jako v sobotu ve Stockportu (1:3) nebudou hrát dva hráči, kteří by jinak pravděpodobně nastoupili – stoper O’Brien odletěl do Austrálie a nadějný 20letý bek Horsfall, který hostuje z rezervy Huddersfieldu, je zraněný.

Hosté by měli celkem přesvědčivě potvrdit úlohu favorita, body potřebují a čekám, že soupeře, který se již pomalu smiřuje se sestupem, přejedou. U nás tuto ligu mají v nabídce zřejmě jen Startip a Victoria Tip, není od věci zkusit AH -0,75 za 1,80 u SBOBET.