Exeter-Stevenage | 4. liga, Anglie

Autor: Purple
ROI -1.89 Zisk -12.96 Počet tipů 294


Exeter-Stevenage | 4. liga, Anglie | Fotbal

Datum zápasu 18.2.2017 16:00
Kurz 1.75
Vklad 3
Sázková kancelář other - nepoužívat
Tip Exeter + 1,5 g - Exeter + 1,5 g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tady půjdu zase jednou do střeleckého overu do Exeteru, jemuž to skutečně pálí, v posledních 15 zápasech je to jednoznačně nejofenzivnější a střelecky nejúspěšnější tým ligy (33). Exeter chce jít nahoru do League One, má šanci i na automatický postup (ztrácí 6 bodů) a v domácím prostředí se očekávají tři body. Zvlášť když poslední dva zápasy nevyšly – v sobotu na hřišti druhého Plymouthu 0:3 (vyhecované regionální derby) a v úterý na Notts County 2:2, když inkasoval góly až v 92. a 93. minutě v početním oslabení.

V sobotu se na hřišti v Exeteru představí další tým, jemuž to poslední dobou jde, Stevenage má za sebou 4 vítězství v řadě (3x z toho to bylo doma). Hosté jsou mužstvem, které celkem dobře útočí, ale zároveň až tak precizně nebrání. V celé lize jen dva týmy dostaly víc branek. Zápas by měl být ofenzivním představením a možná by z toho mohla být zajímavá přestřelka. Stevenage také není bez nadějí na play-off, je na 9. místě, rozhodně to nebude betonovat a spíš se spolehne na to, co je mu vlastní – dal celkově jen o jeden gól méně než Exeter (48 proti 49).

Domácí dlouhodobě prověřená ofenzivní síla proti nejisté obranné hře hostů – vychází mi z toho gólový over na domácí. Oni ani ty poslední zmiňované dva zápasy neodehráli špatně, na Notts podle slov trenéra předvedli „prvotřídní výkon“ – tedy až na ten závěr, kdy bez vyloučeného záložníka Taylora neodolali velkému náporu soupeře. Na podzim ve Stevenage vyhrál Exeter 2:0, v minulé sezoně se v Exeteru hrálo 3:3.

 

Kurz půjde myslím dolů a dá se jistě sehnat i vyšší, třeba bet365, ale ten ze známých důvodů neuvádím.