Radnički Niš-Novi Pazar | 1.liga, Srbsko

Autor: Purple
ROI -1.89 Zisk -12.96 Počet tipů 294


Radnički Niš-Novi Pazar | 1.liga, Srbsko | Fotbal

Datum zápasu 12.3.2017 15:00
Kurz 1.82
Vklad 2
Sázková kancelář CHANCE
Tip EH - Radnički Niš EH -1

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Radnički Niš vstoupil do jarní části srbské ligy prohrou 0:1 v Lučani (aktuálně 5.), ale následovaly tři výhry – nad Voždovacem (9.) 2:0 a venku v Kruševaci (6.) a v Sudurlici (14.), v obou případech 2:1. Niš je nyní na 4. místě tabulky, trenér už musí trochu krotit euforii, protože se začíná mluvit o evropských pohárech. Každopádně Radnički Niš je tým ve formě, v dobrém rozpoložení a kádr je pohromadě, absentovat bude pouze Marko Tomič, který stojí za žluté karty. Vedení klubu se snaží vyjít fandům vstříc, vstup bude zadarmo, a tak se čeká nadprůměrná návštěva kolem 5 000 diváků.

Novi Pazar je v tabulce poslední, má jen 16 bodů, což je o 23 méně než Niš. Klub měl v zimní přestávce velké problémy a dokonce hrozil kolaps a odstoupení ze soutěže. Dost hráčů se v kádru prostřídalo. Jisté problémy dokresluje i to, že byl odstaven klubový web... Jarní bilance Pazaru není úplně hrozná (1-1-2), ale jediné vítězství v Lučani se urodilo patrně jakousi shodou náhod, bylo to velké překvapení. Do Niše jede tým bez velkých ambicí a také bez vykartovaného beka Vasiliče. Za připomenutí možná stojí fakt, že Novi Pazar, klub z města, v němž je velká převaha muslimů, nesmí na venkovní zápasy doprovázet fanoušci (a ani do Pazaru nesmí fandové ostatních klubů). Důvodem je samozřejmě obava z národnostně-nábožensky podbarvených střetů mezi příznivci.

 

Resumé – Radnički Niš je aktuálně ve velmi dobré formě, doma s velkou podporou fandů musí poslední tým tabulky porazit. Předpokládám, že minimálně o dvě branky. Hosté jistě budou urputně bránit, ale kvalitu úspěšně čelit favoritovi nemají. Věřím, že domácí se prosadí již v první půli a po změně stran vedení zvýší. Kurz 1,82 za jednogólový handicap se mi líbí.