Miami - Toronto | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Miami - Toronto | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 24.3.2017 00:30
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Dragic 19,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Dnešní hranici u Dragice si musím zahrát. Miami na tom nebylo dobře, ale od poloviny ledna má z 30 zápasů bilanci 24/6 a aktuálně jsou na 8. místě ve Východní konferenci s náskokem 1 výhry a 1 zápasu navíc nad Chicagem.

Z posledních 18 domácích zápasů vyhráli hned 16 a jde jim to, ovšem dneska to nevidím tak jednoduše. Hráli spolu před necelými 2 týdny a Miami vyhrálo jasně 104:89, když po 3Q to bylo už o 22 bodů a Dragic tak hrál pouze 17 minut, přesto dokázal zaznamenat 15 bodů.

Dneska ale oproti poslednímu zápasu bude chybět Waiters, který teď hrál na obou koncích palubovek výborně a myslím, že bude dost chybět při bránění DeRozana. A poté je nejistý start i centra Whitesideho, který si v posledním zápase poranil ruku a má na ni 13 stehů, sice jsou zprávy, že chce hrát, ale už jedno takové zranění měl a chyběl 3 zápasy. Každopádně pokud bude hrát tak nečekám, že bude moci mít nějak často míč v ruce a spíš tam bude hlavně od bránění.

Takže by to měl vzít víc Dragic. Ten má letos průměr přes 20 bodů, ale doma dokonce 21,5 bodů a na to potřebuje necelých 15 střel a něco přes 6TH. Teďka si i dokázal vzít v některých zápasech víc střel a tak dneska věřím, že tomu tak i bude.

Toronto pak bránilo rozehravače jako jedni z nejhorších. Sice tedka co je zraněný Lowry se to zlepšilo, ale stejně by se měl Dragic prosadit. Navíc jak jsem napsal na začátku hranice se mi líbí, protože ještě před pár zápasy byla 21,5 nebo 20,5 a je níž díky posledním 3 zápasům, kde dal jednou 19, poté Portlandu 17, ale tam se mu nevyvedla střela a posledně jen 16, ale s Phoenixem jasně vyhráli a hrál mín a tak nebyla potřeba mít víc střel.

             

Minule jsem psal, že při absenci Waiterse dává víc bodů Whiteside, ale ten má dneska zranění a kdoví jestli vůbec dneska bdue hrát, nicméně i Dragic bez něho dává víc bodů a v domácích zápasech to bylo přes 22 bodů.