Brooklyn - Phoenix | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Brooklyn - Phoenix | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 24.3.2017 00:30
Kurz 1.75
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Warren 15,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

O Warrenovi jsem už jednou psal, když po odchodu Tuckera začne dostávat víc času na palubovce, tehdy byla ještě hranice 12,5 a ted je o 3 body výš, nicméně by měla být určo ještě výš.

Vždyt on už ze začátku sezony hrál výborně. V prvních 11 hrách měl průměr 20 bodů, ale poté se zranil. Po návratu někdy nehrál tolik a měl lepší s horšími hry, ale pořád tam dokázal dát i přes 15 bodů.

Po odchodu Tuckera ted opět teda hraje hodně, v průměru skoro 35 minut. Na jeho pozici ho tam skoro nemá kdo střídat, už tak má Phoenix moc hráčů co si letos už nezahrají. Poslední zápasy hrál i k 40 minutám, protože na lavičce už moc hráčů nemají, třeba předposlední zápas s Detroitem 45 minut, takže seděl jen 3 minut. V úplně posledním zápase s Miami pak jenom 31 minut, ale tam Miami jasně vyhrálo.

Jinak teda má tedka průměr skoro 17 bodů a to ze začátku ještě neměl tolik střel, ale tedka už měl kolem těch 15 + trestnáky. Dneska má pak easy matchup, protože Brooklyn má špatnou obranu a z jeho pozice dostávají nejvíce bodů ze všech a i úspěšnost střelby dovolují výbornou a Warren má tedka úspěšnost přes 55%!

Letos se už taky jednou střetli na začátku sezony a Warren jim dal 18 bodů a pokud si dobře pamatuju tak jsem ho zde psal taky a to byla hranice 17,5, Warren měl 17 střel a proměnil hned 9, přičemž ze 3 trojek netrefil ani jednu, takže střelbu za 2 body měl 9/14!

                          

Warren by měl zase hrát dost a s Brooklynem by mělo padnout dost bodů a měl by tuto hranici překonat.