Portland - New York | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Portland - New York | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 24.3.2017 03:00
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Nurkic 13,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Portland má konečně slušného centra a taky to je vidět na výsledcích po All-star game kdy právě Nurkic přišel a já věřím, že právě Portland se dostane do PO místo Denveru, na který ale pořád ztrácí 2 výhry (ale zápas k dobru). Jejich velkou výhodou je i to, že z posledních 12 zápasů odehrají hned 9x doma zatímco Denver z 11 zápasů doma jen 3x!

Dneska hrají s New Yorkem, který už je odepsaný a včera jsem psal, že trenér začne postupně snižovat minuty Anthonymu a podle mě i dalším, třeba Rosemu. Dneska pak mají B2B zápas a tak nevěřím, že Portland porazí, naopak se trošku obávám jasnějšího výsledku, proto nejdu do nějakého většího vkladu, ale jinak se mi tento over líbí nadmíru.

Nurkic v Portlandu odehrál už 15 zápasů a průměr přes 14 bodů, nicméně ve 3 zápasech neměl tolik střel a kdybych nepočítal hlavně zápas s NO, kteří tedka pod košem jsou hodně silní a dal tam jenom 2 body tak hnedka průměr poskočí o bod nahoru.

Dneska pak má ale vynikající matchup, protože NY má pod košem problémy a zvlášt na pozici centra. Už jsem to tu psal několikrát od centrů dostávají aktuálně po Phile nejvíce bodů, z posledních 10 ale i posledních 5 zápasů pak dostávají ještě daleko víc. Třeba včera jim Gobert nasázel 35 bodů! A to má Gobert průměr 13,5 na zápas.

             

V Portlandu už dal Nurkic třeba i 28 bodů Philadelphii, kde měl podobný matchup, ale měl tam i další dobré hry a i proti lepším obranám dal třeba Detroitu 19 bodů nebo San Antoniu 18 bodů. Dneska těch 14 bodů by se mělo taky najít.