Lakers - Minnesota | NBA, USA

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Lakers - Minnesota | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 25.3.2017 03:30
Kurz 1.96
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Towns 26,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

A pro mě nemůže chybět ani over u Townse v takovém zápase. Tady to nebudu už tolik rozepisovat, protože není moc co. Towns je poslední 3 měsíce asi nejvíce konzistentní hráč. Dokáže se prosazovat i proti výborným obranám, sice má třeba mín střel, ale úspěšnost střelby prakticky každý zápas vynikající.

Minulý měsíc měl průměr přes 28 bodů s úspěšností střelby přes 60%. Tento měsíc to není o nic horší, průměr téměř 28 bodů a úspěšnost střelby 58,5% a to tam měl tento měsíc 2x San Antonio, Utah nebo New Orleans, kteří mají výborné obrany.

A co asi provede dneska s Lakers, kteří mají obranu aktuálně hodně špatnou. Sice venku má o něco horší čísla, ale dneska nečekám žádný velký výpadek. Hlavně pořád hrají o PO, ikdyž už by to byl velký zázrak, ale přeci a Towns má pořád klidně z 20 střel + trestnáky. Dneska ikdyby měl mín střel tak věřím, ve výbornou střelbu.

                 

Z posledních 6 zápasů dal hned 4x minimálně 31 bodů, jen 2x byl ubráněn na méně bodech, jednou s Bostonem kde měl málo střel a podruhé poslední zápas se San Antoniem, kde ho dokázali aspon trochu ubránit ale stejně jim dal 25. Dneska by měl opět hravě jít do overu.