Boston - Phoenix | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Boston - Phoenix | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 25.3.2017 00:30
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Thomas 26,5-

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tady si zahraji under u Thomase. Boston dneska bude hrát s Phoenixem a já tu čekám jasnější výsledek a tak hráči S5 by měli hrát méně minut. Samozřejmě pokud to nebude až tak jasné tak to bude těžší, ale nevím jak chce Phoenix Bostonu konkurovat dnes.

Protože Boston aktuálně hraje výborně, ale i naopak Phoenix s těmi absencemi co už má nestíhá. S5 teď hraje hodně minut a na lavičce už nemají moc hráčů. Navíc včera hráli zápas v Brooklynu a přestože 1Q vyhráli o 10 bodů tak po 3Q už prohrávali o 17 a bylo rozhodnuto. Booker teď nemá formu a toho si dnes pohlídá Bradley. Ulis má dobrý matchup, Thomas není dobrý obránce, ale včera měl taky slušný matchup s Brooklynem a měl střelbu 5/19! Warren co nehrál včera je sporný i dnes, ale neočekává se že by hrál a místo něj co hrál včera v základu Derrick Jones tak ten včera spadl na zápěstí a dneska hrát taky nebude. Phoenix dnes bude mít k dispozici asi jen 8 hráčů.

Na Thomase byly hranice i 30,5 protože to fakt bombil i díky zraněním, ale teď má Boston všechny hráče k dispozici a už nemá tolik střel. Z posledních 6 zápasů pak tuto hranici přehodil jenom jednou a to o pouhý bod, takže pokud to opravdu nebude nějak vyrovnanější, tak nevěřím, že bude mít nějak víc střel. Jinak ještě k tomu Phoenixu i předchozí zápasy s Miami jasná porážka, s Detroitem prohráli taky o 17 bodů (ikdyž tady se ještě drželi do poločasu, ale pak domácí zapli a easy je přejeli).

             

Posledně dal Thomas 35 bodů, ale to Phoenix hrál doma a dokonce vyhrál a hlavně ještě hrál třeba Bledsoe který jim nasázel 28 bodů a potom taky za Boston nehrál Bradley ani Horford. Dneska to bude jasnější zápas a Thomas nebude mít tolik střel.