Atlanta - Broklyn | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Atlanta - Broklyn | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 26.3.2017 19:00
Kurz 1.82
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Schroder 19,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Atlanta je zase v krizi. Letos měli solidní začátek, ale pak najednou jim nic nešlo a prohrávali jeden zápas za druhým a dokonce se dostali až pod 50% výher. Poté ale zase zabrali a PO si podle mě nakonec ustráží.

Nicméně tedka je ta krize podle mě způsobena absencí Milsapa, který chybí hodně v obaně, ale i v útoku, je to taky nej střelec týmů. Navíc pak chybí i Bazemore a oba už jsou jistí, že dnes hrát nebudou. Aktuálně mají 6 proher po sobě a už by měli něco vyhrát, protože mají už jen 3 výhry náskok na 9. Chicago a Detriot.

Dneska mají proti sobě nejslabší tým Brooklyn, ale o nich jsem se tedka taky párkrát zmiňoval a na závěr ZČ hrají velmi slušně a nečekám, že by Atlanta nějak jasně vyhrála bez hlavně Milsapa. Takže já si tady zahraji rovnou 2 střelce do overu u domácích.

Tím prvním bude rozehrávač Schroder. Schroder se po odchodu Teagueho dostal do základní sestavy pro letošní rok a hnedka je druhým nejlepším střelcem. Má průměr 17,8 bodů (doma je o něco horší), ovšem dneska má výborný matchup. Schroder by dneska měl mít asi nejvíce střel i posledně  s Milwaukee, kteří brání rozehrávače naopak hodně dobře ,měl

25 střel a 3TH a dal 28 bodů. S Brooklynem se pak už letos střetli 2x, poprvé vyhrála Atlanta jasně o 20 bodů a hrál míň, ale stejně dal 19 bodů (7/14, z toho trojky 2/4 a 3/3TH). Podruhé to pak bylo tento měsíc a to vyhráli pouze o 5 bodů (po 3Q to bylo jen o 1 bod) a Schroder dal 31 bodů (10/21, z toho trojky 1/4 a 10/10TH) a to hrál ještě i Milsap, který jim taky nasázel 24 bodů.

             

Brooklyn dostává od rozehrávačů letos nejvíce bodů, dneska to musí Schroder využít a jít jasně do overu.