Argentína U20 - Anglicko U20 | MS U20 2017

Autor: Dragon


Argentína U20 - Anglicko U20 | MS U20 2017 | Fotbal

Datum zápasu 20.5.2017 09:30
Kurz 1.96
Vklad 3
Sázková kancelář PINNACLE
Tip počet gólov - over 2,5

Popis tipu

V Južnej Kórei zajtra štartujú MS vo futbale do 20 rokov. Hneď v prvý deň sa stretnú favoriti A skupiny, Argentína s Anglickom.

ARGENTÍNA postúpila doslova na poslednú chvíľu, hlavne vďaka zaváhaniu Brazílie v poslednom kvalifikačnom kole. Argentíne nevyšla druhá časť kvalifikácie a musela prehltnúť výprasky 0:3 od Ekvádoru a Uruguaja. Škrípala najmä defenzíva a špeciálne sa nedarilo brankárom. V 9 dueloch sa vystriedali až traja, z toho len jeden cestuje aj na tieto MS. Argentína udržala čisté konto len v oboch zápasoch s Venezuelou.

Naopak na ofenzívu sa bude už tradične spoliehať. V tíme je niekoľko výrazných individualít - najlepší strelci kvalifikácie Martinez a Torres, Conechny či Palacios s Mansillom. Väčšina mužstva pôsobí v domácej súťaži. Argentína chce odčiniť nepodarené MS spred 2 rokov, kedy patrila k hlavným favoritom, no nepostúpila ani zo skupiny.

ANGLICKO skončilo na kontinentálnom šampionáte oficiálne na tretej priečke (vypadlo v semifinále). Ako jediný tím zdolalo neskorších víťazov z Francúzska.

Anglicko nehralo nejaký dominantný futbal, ale bolo efektívne v zakončení. Všetky 4 jeho zápasy skončili zhodným výsledkom 2:1, čiže všetky boli overové s prispesním oboch tímov. V útoku sa najviac spoliehajú na Solankeho z Chelsea, pridať by sa k nemu mal Ojo. Oproti kontinentálnym majstrovstvám chýba Isaiah Brown, ale vrátil sa zranený Armstrong.

Čo sa týka obrany, Anglicko malo problémy pri bránení brejkov, čo sa najviac prejavilo v semifinále s Talianskom. V nominácii absentuje dôležitý obranca a kapitán Taylor Moore.

V tomto zápase mi vychádza over. Oba tímy nemajú nejakú vyslovene kvalitnú obranu, skôr sa spoliehajú na ofenzívu a streleckú efektivitu. Na oboch stranách sú šikovní strelci, ktorí by mohli patriť k hviezdam šampionátu. Aj keď je to prvý zápas a v podstate duel favoritov skupiny, v týchto mládežnických kategóriách sa nekladie až taký dôraz na taktiku a opatrnosť. Podľa mňa budú padať góly. Fair kurz 1,78.