Boston - Cleveland | NBA - playoff, USA

Autor: Laposa


Boston - Cleveland | NBA - playoff, USA | Basketbal

Datum zápasu 20.5.2017 02:30
Kurz 1.96
Vklad 3
Sázková kancelář Tipsport
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Love 19,5+

Popis tipu

Hranice se nám zvedla, ale i dneska si zahraji over u Kevina Love. Ten v prvním zápase zaznamenal 32 bodů (9/16, z toho trojky 6/9 a 8/9TH), dneska to možná nebude až tolik bodů, ale přes 20 počítám že ano.

Trenér před touto serií slíbil, že bude Love daleko více využíván a první zápas to jasně potvrdil, co jsem se i díval na sestřih tak když byl Love jen trochu volný tak se ostatní snažili mu přihrát. S Bostonem má dobrý matchup a ještě s kombinací, že má Cleveland ve formě hrajícího Jamese budou mít s podkošovými hráči Boston velký problém.

James má letos v PO zatím mega formu a zatím ho nikdo nedokázal ubránit, ani Toronto a to měli taky dost slušné obránce, ale prostě ani páru. Dneska ho bude Boston možná ještě více zdvojovat, takže tím se otevře prostor pro jiné hráče a James není úplně samec a když vidí někoho volného tak mu přihraje, asistencí má taky dost.

              

Nemám co víc bych psal určitě zase padne kotel bodů. Boston patří k nejhůře doskakujícím týmům. Trojky budou bránit slušně ale pod košem budou mít problémy a i dnes věřím, že Love bude mít dostatek střel aby tuto hranici přehodil.