Suarez N.- McHale | WTA Strasbourg Autor: Kubhajzl

23.5.2017 09:25
Tenis
WTA Strasbourg
2017-05-23 11:05:00
3.33
2
Christina McHale
TIPSPORT CZ/SK
vítěz

H2  vs.      

A ještě jeden vyšší kurz jako obvykle. Mám pocit že tento týden se vyplatí jít proti kurzovým favoritům.

Odds tady prostě dost dobře nechápu.

Carla letos start roku promarodila dlouho s ramenem a i když se do toho postupně dostává tak je otázkou jestli dá přednost herní praxi anebo tréninku před startem Roland Garros.

Ona totiž z lonska obhajuje poměrně dost bodů za 4) kolo a myslím že GS by měl být pro ni prioritou.

Tady se lehce poradila s Osakou.

Američanku mám hodně rád a kor pokud je takovýto dog. Ona má hodně slušný servis a i v mezihře se dokáže udržet a většinou si to svoje vždy nějak uhraje. Sérku 5 proher v řadě tady ukončila vítězstvím nad Petkovič kterou porazila poprvé v životě a měla s ní zatím bilanci 0-4 na sety ale ve 3 setech ji zdolala a to by ji mohlo nakopnout.

Zatímco Španělka tu startuje poprvé a její motivace zde je s otazníkem tak Američanka tu hraje už pravidelně po 4) a předloni tu dokonce hrála SF.

H2H rovněž vyrovnané 1-1 na zápasy oba z hardů.

McHale není žádné ořezávátko a dnes může za daných okolností překvapit.