Srbsko-Wales | Kvalifikace MS

Autor: Purple
ROI -1.67 Zisk -12.01 Počet tipů 306


Srbsko-Wales | Kvalifikace MS | Fotbal

Datum zápasu 11.6.2017 20:45
Kurz 1.75
Vklad 3
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip 1x2 - Srbsko

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Dost se probírá fakt, že za Wales nenastoupí potrestaný Gareth Bale. Je to pochopitelně pro ostrovní tým oslabení, ale šel bych do Srbů, i kdyby hrál. Takhle jen očekávám, že kurzy ještě trošku popadají...

Srbsko vede kvalifikační skupinu D, má stejně bodů jako Irsko (11), Wales má o 4 body méně. Srbové v domácím prostředí v Bělehradě budou velmi silní a faktem je, že koncentrace talentu v jejich kádru je mnohem větší než u Velšanů, jimž bude kromě Balea chybět také levý bek Taylor (Swansea) či kreativní záložník Williams (Crystal Palace). Srbům naopak nikdo zásadní nechybí. A pohled na jejich soupisku dělá dojem – zkušenosti vzadu (Ivanovič, Kolarov, Obradovič), velká síla v záloze (Tošič, Tadič, Matič), v útoku stále ještě velmi mladý talent Mitrovič, fotbalista ovšem vynikající. Jedinou slabinu vidím v brance, jedničkou je Stojkovič, který letos byl až trojkou v druholigovém Nottm Forest.

 

Bale je lídr týmu a bez něj Wales tak trochu nebude vědět, co hrát. Je pravděpodobné, že se bude více koncentrovat na obranu, jeho předností bude kolektivní pojetí a bojovnost, ale srbskému tlaku těžko odolá. Srbsko má silné mužstvo, porovnáme-li jednotlivé posty, není o čem mluvit. Snad to domácí zvládnou v hlavách, to u exjugo týmů někdy bývá problém. Ale tady by si skutečně Srbové měli dojít pro potřebné tři body. Srbsku dorůstá mimořádně kvalitní generace, která sbírala tituly v mládežnických kategoriích a během několika let by jejich nároďák měl vyskočit opravdu hodně nahoru. Účast na MS v Rusku je tedy velice důležitá.