Trakai-St. Johnstone | Evropská liga

Autor: Purple
ROI -1.03 Zisk -6.96 Počet tipů 291


Trakai-St. Johnstone | Evropská liga | Fotbal

Datum zápasu 6.7.2017 18:00
Kurz 1.76
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip under 2,5 - under 2,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

V prvním zápase doma St. Johnstone prohráli 1:2, když všechny branky padly v prvním poločase. Skotové měli převahu, v závěru umocněnou vyloučením záložníka Silenase, ale k ničemu to nevedlo.

Úroveň skotské ligy je velmi špatná, což naposledy dokreslili Glasgow Rangers, když v úterý vypadli z EL po prohře 0:2 v Lucembursku. St. Johnsone - 4. tým minulého ročníku SPL - musejí hrát ofenzivně, ale jejich kreativita je mizerná a navíc narazí na tým, který v dosavadních 16 zápasech litevské ligy dostal jen 9 gólů (a v domácích zápasech pouhé tři). Trakai dnes vsadí na pevnou obranu, s níž budou mít bezzubí Skotové velký problém. Utkání se navíc hraje na umělé trávě, což hostům rozhodně moc vonět nebude. Velký otazník pak také visí nad startem MacLeana, nejlepšího střelce St. Johnstone v minulé sezoně, který má zdravotní problémy. Trenér Skotů Tommy Wright se navíc nechal slyšet, že z určitých důvodů MacLean na umělce nehraje a mezi řádky zmiňuje, že je potřeba tohoto hráče pošetřit na sezonu. V sestavě domácích bude chybět v prvním zápase vyloučený záložník Silens.

 

Dá se čekat, že domácí se budou soustředit na beton, měli by skotské zájezdníky uhlídat, v jejich prospěch hraje kromě domácího prostředí i povrch hřiště. Bude to nudný zápas, v němž moc gólů nepadne. Trakai se nikam hnát nemusí, stačí jim přece 0:0, 1:1 i 0:1.