Elfsborg-Hammarby | 1. švédsko

Autor: Purple
ROI -1.03 Zisk -6.96 Počet tipů 291


Elfsborg-Hammarby | 1. švédsko | Fotbal

Datum zápasu 17.7.2017 19:00
Kurz 1.9
Vklad 2
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip 1x2 - Elfsborg

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Elfsborg už před krátkou přestávkou vykazoval solidní formu a ve dvou červencových zápasech ji jen potvrdil. Naposledy prohrál 14. 5. na hřišti Siriusu, od té doby má bilanci 4-2-0. Poslední tři zápasy doma vyhrál (mj. zdolal i silný Hacken 2:0), po pauze remizoval 1:1 v Halmstadu a vyhrál v Nörrkopingu 3:1.

Teď zaznamenal Elfsborg i výraznou posilu a bude to zároveň emocionální záležitost – z istanbulského Basakhesiru přišel zkušený 33letý záložník Samuel Holmén, který byl v Turecku od roku 2010, předtím kopal v Bröndby a do svého klubu se vrací po 10 letech. Je to i bývalý reprezentant. Dnes by se v sestavě měl objevit a určitě svým barvám pomůže. Je z toho v klubu a mezi fanoušky velká událost. V kádru Elfsborgu chybí jen dva hráči, kteří by stejně patrně nebyli v základu – 20letý obránce Kaib a 35letý útočník Lasse Nilsson.  

Dnešní soupeř Elfsborgu Hammarby si nevede špatně, má jen o bod méně (a je v tabulce osmý, Elfsborg sedmý). Po přestávce prohrál v Hackenu 0:2 a zdolal doma Örebrö 3:1. Ovšem jeden ze střelců v tomto utkání, záložník Torsteinbo, mezitím v klubu skončil a zamířil domů do Norska (do Vikingu). Hammarby hrají útočný fotbal, ale na hřištích soupeřů to není ono, více spoléhají na domácí zápasy. Velmi nebezpečný je rychlý útočník Pa Dibba, autor šesti gólů, toho si musí Elfsborg pohlídat.

Dá se očekávat útočný fotbal, měl by padnout over, ale kurz je tam moc nízko. Věřím, že domácí, kteří po slabším začátku ligy nejsou v tabulce na umístění odpovídající jejich síle, prodlouží svou úspěšnou sérii a vyhrají. Dnes se i díky účasti Holména dá očekávat zvýšená návštěva.

 

Vzájemné zápasy v loňském roce vyzněly jasně pro Elfsborg – doma vyhrál 4:1, venku 4:2.