Zápy-Sokolov | MOL Cup, Česko

Autor: beast95
ROI 5.64 Zisk 13.2 Počet tipů 126


Zápy-Sokolov | MOL Cup, Česko | Fotbal

Datum zápasu 9.8.2017 17:00
Kurz 2.53
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Sázka bez remízy - Zápy

Popis tipu

Nechci to psát do sekce, i když to bude pouze krátké. Důvod je ten, že nevím, zda li jsou v kurzu zohledněny všechny fakta, které vím a otázka je, jestli to vědí i sázkovky a ostatní sázejí, proto to hodím do tipů.  

Náhodou je, že se tyto týmy potkali i minulý rok přesně ve stejné části poháru. Zápy tehdá vyhráli 2-1 v kurzu cca 2,70. 

K Sokolovu toho nemohu moc, co říct. Hraje 2. nejvyšší soutěž. Co jsem četl na stránkách, tak klub prošel nějakými změnami, aby byl více profesionální. Trenér je tam nyní  Pavel Horváth.  Nechtějí hrát ve spodní části tabulky, jako minulý rok a rádi by se umístili v horní polovině. Taktéž mají postupové ambice i v poháru, jelikož by rádi chytili mužstvo z nejvyšší soutěže. 
Co se týče změn kádru, tak si dovolím zkopírovat slova přímo z úst sportovního ředitele klubu.
„Co se změn v kádru týče, nebyly úplně velké, ale přesto k nim došlo. Brankářské trio je stejné, bohužel Kuba Šiman se momentálně zranil. Uvidíme, jak budeme postupovat dál. Zásadním změnou v obraně byl odchod Zbyňka Vondráčka. Doplnili jsme Peterem Mrázem. V záloze klíčoví hráči zůstali, přišli naopak mladí talentovaní. Předpoklady z nich má Michal Hlavatý. Největší změny nastaly v útoku. Po analýze minulé sezóny jsme došli k tomu, že jsme neměli hrotového útočníka. Příchodem Adama Ševčíka a Franty Dvořáka jsme tento post početně vyřešili a věříme, že i kvalitativně.“
Aktuálně jsou ale odehrány 2 kola, mají 0 bodů a porazilo je Ústí 2-1 a Vlašim 2-1. 

Zápy hrají ČFL, tedy 3. nejvyšší soutěž. V poháru si už poradili s Ostrou 2-1, až po penaltách a to byl údajně důležitý impulz k tomu, aby se začali dít změny. 
Ten tým je tam hodně posilnění o hráče, kteří hrávali juniorskou ligu. Jsou to mladí kluci, co mají chuť hrát, ukázat se a mohli by hodně kousat. 
Jmenovitě bohužel nevím všechny jména, ale nejvíce lidí je tam z juniorky Jablonce, to jsou Štěpánek, Bulíř, Novák a Munzar. Z Jihlavské juniorky by to měl být Šerý a Pedro. Z Příbramské je to Růžek.
Těch nových lidí je tam hodně a dost možná, je tam těch posil ještě víc. 
V růstu jim svými zkušenosti určitě může pomoci i zkušený Karel Piták, který tam také hraje. 
Aby si to tam sedlo, tak teď odehráli hodně přáteláku, kde většinou po poločase měnili celou sestavu. 
Porazili 7-1 Neratovice a 5-1  Meteor Praha, remízy uhráli 3-3 s Kolínem a 0-0 s Ostrou. 
Více než o výsedledky tu šlo ale o to, aby si to trošku sedlo. 

Budete to tak souboj poměrně mladých týmů. Dle mého, budou mít o hodně větší motivaci se ukázat hráči, kteří jsou v domácím týmů, jelikož Zápy jsou pro ně pouze něco, jako "přestupní stanice" a rozhodně tam nemají v plánu setrvat. Ukázat se proti týmu z 2. ligy je tak ideální proto, aby si jich někdo všiml. 

Kurzy na čistou jedničku se pohybují kolem 3,50, mne osobně ale zaujal mnohem více kurz na sázku bez remízy, abych měl pokrytou případnou plichtu.