Hedensted - Thisted | Dánský DBU pohár

Autor: beast95
ROI 5.64 Zisk 13.2 Počet tipů 126


Hedensted - Thisted | Dánský DBU pohár | Fotbal

Datum zápasu 9.8.2017 18:30
Kurz 2.34
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip asian hcp - Thisted ah -2,5

Popis tipu

Dánský pohár jsem měl vždy hodně rád a dříve jsem ho psával do sekce, takže nyní premiérově také do tipů. 

K domácím jen krátce, ono toho nejde moc nepsat k takovému týmu. Samozřejmě, nebude se jednat o žádný profesionální klub. Hraje 4. nejvyšší soutěž, kde je touto sezónou "nováček" (sestoupil z ní v roce 2014), takže už z ní nějaké ty zkušenosti má, i když pravděpodobně s jiným týmem.  
V první kole ligy porazili 1-0 rezervu Viborgu.  

Thisted je nováček 2. nejvyšší soutěže.
Aktuálně jsou odehrány 2 soutěžní kola a Thisted má plný počet bodů. Nutno dodat, porazil 2-1 Viborg. ( ANO, ten, s jehož rezervou se plácá ve 4. lize Hadensted). Viborg patří ve 2. lize mezi kandidáty na postup, má jeden z nejkvalitnějších týmů a tak je tato výhra hodně cenná. Poté ještě porazili 3-2 Roskilde, což je také ligový nadprůměr, řekl bych. Roskilde minulý rok bojovali do posledního kola o postupové play off.  
Trenér Joakim Mattsson v rozhovoru mluvil s velkým respektem k soupeři. Chtějí určitě postoupit a nechtějí nic podcenit, jelikož chtějí jít v poháru daleko. Tato slova podtrhuje nominace na zápas, kde chybí snad jen záložník Rask, jinak tam vidím všechna jména. Ať už hráče, co hrají základ, nebo střídají. 
Vzhledem k faktu, že v Dánsku v poháru nominace majít vždy 15 lidí + rezervní golman ( snad nelžu), tak nehrozí, že by ta sestava, která vznikne z nominovaných hráčů, měla být slabá. 

Další důležitý faktor je ten, že v Dánsku jsou opravdu hodně veliké rozdíly mezi soutěžemi. Takže to tu bude určitě také hodně vidět.
Thisted sice hrál minulý rok ještě 3. ligy, ale skupinu o postup vyhrál o 11 bodů a skóre měl 48:15, takže už tam poměrně dominovali.

Věřím tak, že Thisted nebude mít žádné problémy a vyhraje vyšším brankovým rozdílem.